Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Suffocation - Blood Oath. Strona: last

Artykuł: Suffocation - Blood Oath

Wysłany: 2009-07-04 19:10

Hhehe, a ja zgodzę sie z Wami obojgiem :) suufo, drepcze w ramach wypracowanego stylu, przez co rzeczywiscie ciężko mówić o rozwoju muzycznym.Tym jednak co ich różni od obituarów, to poziom - obituary od czasu reaktywacji przesuwa granicę beznadziejnosci death metalu,podczas gry suffo trzyma bardzo wysoki poziom.

Jak dl mnie nie jest to "ten sam album" - jest bardziej techniczny, zwarty, przemyślany, bogatszy w aranżacje, a jednoczesnie zwięzły.to nie jest raczej kapela, które ma za zadanie odkrywać amerykę. jej zadaniem jest raczej bycie ostatnim bastionem olschoolowo-deathmetlowej przyzwoitosci. I to imsie udaje.


.


Wysłany: 2009-07-13 17:14

A objechałem juz najnowszą płytke pare razy i przy pełnym szacunku dla warsztatu jak i wkładu w gatunek,mnie nie porwali.Qurwa chyba jestem uprzedzony hehe :wink:



Wysłany: 2009-07-13 19:15

Powiem szczerze, że im wiecej jej słucham tym mniejsze wrażenie an mnie robi. Prawdę mówiac, po wczorajszym maratonie z Suffo, stwierdzam, że poprzedni album, choć bardziej nierówny, to jednak był bardziej spontaniczny i energiczny


.


Wysłany: 2009-07-15 05:32

[quote:f0fcfebe12="cellar_door"]a reszta starych wyjadaczy może im co najwyżej kule polizać w szacunku :-)[/quote:f0fcfebe12]

a z tym sie zgodze :)


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło