Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

High Seas & Low Lands Tour: Tyr / Alestorm / Heidevolk. Strona: 1

Artykuł: High Seas & Low Lands Tour: Tyr / Alestorm / Heidevolk

High Seas & Low Lands Tour: Tyr / Alestorm / Heidevolk Wysłany: 2009-04-12 15:02

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Mam nadzieję, że jakieś afterparty będzie :wink:
Bo nawet poświęcę pół dnia urlopu na poniedziałek 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-04-19 23:11

Jak dla mnie koncert EXTRRRA. No może z wyjątkiem supportu, który był średni (a którego nazwy nie pamiętam). Doceniam, że chłopaki się starali ale ich materiał był kiepskawy no i dźwiękowiec się nie sprawdził.

Heidevolk to dla mnie ogromnie pozytywne zaskoczenie :!:
Nie znałem kapeli wcześniej ale uważam, że to świetny Folk [(miejscami)black] metal. Chłopaki częściowo poprzebierani i do tego texty po holendersku :!:

Alestorm, na który głównie tam przybyłem dali takiego kopa, że gacie spadają. Prawdziwy żywioł, jakby "prosto po kilku miesięcznym rejsie" chłopaki zeszli ze statku i czynili to "co się każdemu marynarzowi w najbliższym porcie należy" :wink: .
Czyli dobrze się bawili zarówno na swoim występie jak i wchodząc TYRowi na scenę przy okazji "Wild Rovera". Bardzo dobry występ zarówno scenicznie jak i brzmieniowo.

TYR to zupełnie inna sprawa. Z jednej stony niezła radocha z grania i niezły muzyczny set (przegląd przez najlepsze kawałki z całej twórczości). Do tego też ładna przebieranka (kolczugi, skórzane pancerze) oraz jak na hedlinera przystało doskonałe brzmienie. Ale miałem miejscami wrażenie, że trochę to było zbyt wyrachowane. Choć bis czyli "Whisky in the Jar" było naprawdę wesołe.

Poza tym fajnie było pogadać z wszystkimi muzykam po ich występach napić się z nim etc.

Ogólnie - oby więcej takich impez w tym mieście :!:


Keep Talking...


Wysłany: 2009-04-20 08:16

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

a mi tam występ Tyra przypadł do gustu:). Szczerze powiedziawszy jeszcze na takim koncercie nie byłem a troszkę się ich przewinęło. Chłopaki urządzili sobie swojską imprezę. Balony na Alestorm, Alestorm na Tyrze - było naprawdę zajebiście:)


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-04-20 08:27

A ja się już nie mogę doczekać na ich dzisiejszy występ we Wrocku. Siedzę w pracy jak na szpilkach :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-04-20 08:42

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

po koncercie u nas mogą być troszkę zdezelowani:)


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-04-20 15:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:4df5b9baa6="khaash"]po koncercie u nas mogą być troszkę zdezelowani:)[/quote:4df5b9baa6]

zdecydowanie, haha :!: :lol: :D

Było bosko :D

Poznański Squall, uważam, nie był dopasowany do ogólnego klimatu koncertów - thrash a viking metal to trochę inna bajka, dlatego średnio to wypadło, no i ta godzinna obsuwa, można było zamarznąć w tym klubie...

Heidevolk - rewelacja, bardzo pozytywnie mnie Holendrzy zaskoczyli no i te ich blond hery wszędzie na scenie, hehe, było na co popatrzeć :D

Alestorm - widziałam tylko połowę koncertu, ale widać było, ze publiczność wprost szaleje na punkcie ich muzyki, niesamowita energia, choć wokalista był juz całkiem niezle wstawiony, hahaha

Tyr - chłopaki tym razem postawili na show wizualny i zagrali jak zwykle na poziomie.

I rzeczywiście - bardzo sympatyczne było "wpadnięcie" Alestormów na Tyra i na odwrót :)

Generalnie, kogo nie było, niech żałuje! Ja jeszcze leczę megakaca po Jacku Danielsie (chyba) :lol: :lol: :lol:

Warto było poświęcić dzień urlopu na dojście do siebie :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-04-20 21:24

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

a tak w ogóle o pierwszej musiałem się już zwijać więc mam pytanko: było jakieś after XD?


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-04-21 06:37

We Wrocku też wymiatali :) No i można było obalić z nimi piwko na afterku. I nie żałuję nieprzespanej nocy i tego, że będę dziś umierał w pracy :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-04-21 06:49

[quote:7ed9d60e68="khaash"]a tak w ogóle o pierwszej musiałem się już zwijać więc mam pytanko: było jakieś after XD?[/quote:7ed9d60e68]

[color=violet:7ed9d60e68]Oj było było ;D I to jakie... Tak jak powiedziała to Minawi... Warto było poświęcić jeden dzień z urlopu aby odespać zarwaną nockę:D

Postaram się jutro wrzucić zdjątka. Nie bijcie proszę, ale dzisiaj mam kolejny koncert do focenia a wczoraj nie nadawałam się do niczego jak tylko spania :D[/color:7ed9d60e68]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-04-21 16:30

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

ma ktoś do dyspozycji plakat z tej imprezy? Z chęcią bym odkupił bo jakoś nie dysponowałem kasą na koncercie


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-04-26 22:34

[color=violet:add9a2d1e7]Moi Drodzy, trochę to trwało zanim przedarłam się przez gąszcz całotygodniowych zajęć i dorwałam się do komputera. Przedstawiam wam galerię z poznańskiego koncertu w ramach trasy High Seas and Low Lands Enjoy!

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=7309[/color:add9a2d1e7]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło