Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

jedna z wielu..ale jedyna taka. Strona: last

Artykuł: jedna z wielu..ale jedyna taka

Wysłany: 2009-03-14 01:30

jestescie okrutni :lol: ktos mial po prostu gorszy dzien, a wy tak z grubej rury


"Zwycięskie wojska radzieckie wracają spod Berlina na paradę zwycięstwa w Moskwie. Nagle po drodze słychać wybuchy i strzelaninę. - Czyżby to już strzelano na wiwat? - Nie, to 6 Armia w dalszym ciągu zdobywa Wrocław."


Wysłany: 2009-03-15 05:05

ktos stworzył tytuł..nie trzeba go pojmowac...,wystarczy przeczytac jak pisze lub tez jak jest kurwa jebanie napisane


...co mnie nie zabije to wzmocni...


Wysłany: 2009-03-15 19:55

bede pic i pisac jesli jesli poczuje w sobie siłe hahahaha,pozdro...jebac debili!


...co mnie nie zabije to wzmocni...


Wysłany: 2009-03-16 16:06

Diarmad (Anciliae)
Diarmad
Posty: 387
Terriblis Locus

Hmm to wygląda jak zapowiedź głębszej myśli, ale sama zapowiedzieć myśli to chyba nie ma xD


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2009-03-18 11:46

khaash (Primogen)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

taa... odwieczny problem - jaki/jaka to jestem skomplikowany/a i jakże życie ciężko doświadcza. Trzeba w końcu zrozumieć, że to nie bajka a życie jest gorsze od najczarniejszego koszmaru;]
A tak btw. pisanie o sobie to przejaw egocentryzmu. Cholernie rozpowszechnionego w obecnym świecie XD
Hmm poddać ochronie poprzez zamknięcie w puszce i zakopanie w ziemi? Skuteczna ochrona gatunków zagrożonych wymarciem^^


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-03-22 21:16

Wampgirl (Anciliae)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Hmm, średnio zrozumiałam cel wpisu. Wiecie co? Myślę,że to był barokowy koncept po prostu


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2009-03-26 21:19

[quote:16a5a328c2="Vika"]ktoś miał gorszy dzień i stworzył tytuł z wzajemnie wykluczającymi się sformuowaniami - chiazmę... :roll:[/quote:16a5a328c2]

Ależ tytuł ma o wiele więcej sensu niż sam wpis xD


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło