Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Depeche Mode - Tour of the Universe 2009. Strona: 2

Artykuł: Depeche Mode - Tour of the Universe 2009

Wysłany: 2009-05-16 09:22

kurde odwołane cztery gigi z powodu rozstroju zoładka-troche dziwne.30 maja graja w O2 arena miałem ruszyc bo mieszkam 10 minut od hali,ale zanim sie zdecydowałem to juz biletów nie było Ciekawe czy sie zdaza wykurować



Wysłany: 2009-05-17 12:59

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

[quote:0814b00b4e="janciovodnik"]Na razie Polska jest w rozkładzie jazdy. Koncert na pewno będzie :)[/quote:0814b00b4e]

Ty zawsze taki optymista?? Ja raczej wolę się przygotować...żeby się nie rozpaść z rozpaczy..A najgorsze jest to, że ani mentalnie, ani emocjonalnie nie jestem przygotowana na wesele, na które jestem zaproszona w tym samym dniu..a gdy nie bedzie koncertu, bedę musiała nań iść..Choć oficjalnie mam egzamin w tym dniu.. :twisted: Chociaż z dwojga złego będę mogła się upić na smutno za friko :D


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-05-19 12:17

[i:63fa1498eb]Na polskim forum internetowym fanów Depeche Mode rozgorzała nerwowa dyskusja. Część forumowiczów, powołując się na informacje z firmy mającej zajmować się ochroną na koncercie twierdzi, że występ został odwołany.

"NIE MA KONCERTU - info z FOSY" - napisał użytkownik forum o pseudonimie Kaleid.

"Miałem jechać na ten koncert z grupą ochrony, która zabezpieczać miała koncert. Kochani, niestety z żalem stwierdzam że koncert został odwołany... Takiego oto smsa dostałem od mojego kierownika: KONCERT ODWOŁANY - CHOROBA LIDERA ZESPOŁU" - to post tomaszka.

Soul_x twierdzi, że "PODOBNO w ciągu 10 najbliższych godzin (różnica czasu) managment ma wydać oświadczenie w sprawie odwołań kolejnych koncertów. Jedno wiadomo: koncertu w Stolicy póki co, nie będzie".

Wreszcie Agent Orange napisał: "Info z LiveNation [organizator koncertu - przyp. red.] - koncertu nie będzie".

Jak na razie Live Nation nie wydało oficjalnego oświadczenia w sprawie odwołania koncertu Depeche Mode w Warszawie.

Również na oficjalnej stronie zespołu nie pojawiał się jakakolwiek informacja dotycząca odwołania kolejnych występów w ramach trasy "Tour Of The Universe".

[color=red:63fa1498eb]Jak dowiedział się nieoficjalnie portal INTERIA.PL, firma odpowiedzialna za zbudowanie sceny na stadionie warszawskiej Gwardii wstrzymała wszelkie prace przygotowawcze.[/color:63fa1498eb][/i:63fa1498eb]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-05-19 16:35

odwołane na 101% - tyle w temacie :/



Wysłany: 2009-05-19 16:56

Ktoś moze wie co jest prawdziwą przyczyną choroby?



Wysłany: 2009-05-19 17:57

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

[quote:c44ae09e58="DEMONEMOON"]Ktoś moze wie co jest prawdziwą przyczyną choroby?[/quote:c44ae09e58]

Jeśli to prawda z tymi problemami jelitowo żąłądkowymi...to prawdopodobnie jest to pokłosie narkotykowej przeszłości Dave`a - mam kumpla, który kiedyś brał, przestał, ale teraz, a jest o jakieś dwa lata starszy od Dave`a, ma tego typu problemy...To praktycznie wyklucza człowieka z czynnego życie, szpital, dieta...te sprawy...
Po prostu pozostaje tylko pogrążyć sie w rozpaczy....

Naprawdę, upiję się na smutno na tym weselu.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-05-19 18:34

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

Koncert Depeche Mode odwołany
Zespół miał wystąpić 23 maja na stadionie Gwardii fot. depechemode.com
Koncert zespołu Depeche Mode w Warszawie ma zostać odwołany. Firma, która miała go ochraniać dostała już informację, że się nie odbędzie - dowiedział się portal tvnwarszawa.pl. Równocześnie organizatorzy kazali przerwać próby zespołom supportującym depeszów. Nie pracują już też nad sceną na której miały zagrać gwiazdy.
Nieoficjalnie portal tvnwarszawa.pl dowiedział się, że agencja ochroniarska FOSA, która miała koncert ochraniać, otrzymała informację, że występ się nie odbędzie. Organizator - firma Live Nation - nie potwierdził jeszcze tych informacji. Oficjalne oświadczenie ma zostać wydane wieczorem.

Chory Gahan

Powodem odwołania imprezy jest zły stan zdrowia wokalisty Dave'a Gahana. Ma on podejrzenie raka jelit i poddawany jest ciągłym badaniom.

Nie zagrają

Zespół zdążył już odwołać występy w Atenach, Stambule, Bukareszcie, Sofii, Belgradzie i Zagrzebiu. Po wizycie w Chorwacji Depeche Mode miał przyjechać do Warszawy i 23 maja dać koncert na stadionie Gwardii. Być może przyjazd zespołu zostanie przesunięty na inny termin.

Rozebrano już scenę na stadionie Gwardii


http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1600989,0,,koncert_depeche_mode_odwolany,wiadomosc.html
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-05-19 19:51

[quote:4c06764178="Strzyga"]Mamy, mamy bileciki :lol:[/quote:4c06764178]
hehehehehehehehehehehe i poco to się chwalić :D :wink:



Wysłany: 2009-05-20 07:48

[quote:64a2df2ccb="RuczajDJ"]Uspokojcie sie, nie nakrecajcie - to na razie tylko podejrzenie raka. Moze byc stan przedrakowy jelita ktory jest do wywalenia przez wyciecie fragmentu jelita.[/quote:64a2df2ccb]

Organizator koncertu - Live Nation - nic nie wie na temat odwołania koncertu.
a chyba powinni wiedzieć pierwsi prawda??


enjoy the violence


Wysłany: 2009-05-20 11:51

juz wie i podali info

http://www.livenation.pl/event/2307/Depeche-Mode-Tour-of-The-Universe-2009-tickets



Wysłany: 2009-05-20 13:04

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

:evil: Bilety nie wiadomo jak długo będą zbierały kurz, bo nowy termin nie podany.


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2009-05-20 15:14

No to lipa :? Ale życzę Davidowi Gahanowi szybkiego powrotu do zdrowia :)

[img:bc8670a19f]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:bc8670a19f]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-05-21 04:27

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Właśnie...najważniejsze, żeby Dave powrócił szybko do zdrowia...
A za bilety pewnie zwróci się kasę...albo poczeka na nowy termin..

A może w takim razie jakaś fajna impreza w klimacie DM na otarcie łezek?


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-05-21 07:22

Z tego co widziałem, to ta impreza wydaje się byc baaaaardzo apetyczna. Chyba nawet się zjawie :D

no, ale do piździernika dużo czasu :)


.


Wysłany: 2009-05-21 18:23

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

[quote:d0bc6a7d87="RuczajDJ"][quote:d0bc6a7d87="lacrima"]
A może w takim razie jakaś fajna impreza w klimacie DM na otarcie łezek?[/quote:d0bc6a7d87]

W pazdzierniku w Poznaniu Attack szykuje killera, nie tylko na otarcie łez starczy ale i na uśmiech pełną gębą :D[/quote:d0bc6a7d87]

I tyle czekania...Ale myślę, że warto będzie czekać...Rety!!!!AŻ tyle czekania... :wink:


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-05-22 18:01

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

[quote:43cd1d9798="RuczajDJ"]Uspokojcie sie, nie nakrecajcie - to na razie tylko podejrzenie raka. Moze byc stan przedrakowy jelita ktory jest do wywalenia przez wyciecie fragmentu jelita.[/quote:43cd1d9798]

cóż, raczycha mają na ogól to do siebie, że żerują na właścicielu podstępnie i po cichutku, a jeśli dają objawy, to na ogól jest już za późno na wyleczenie. pozostaje mieć nadzieję, że to stan zapalny jelit a nie rak...


Carpe jugulum


Wysłany: 2009-05-22 19:13

Jeśli to rak jelita - to za szybko nie pojawią się na scenie. Wycięcie kawałka jelita to początek. To jelito jest wtedy... eh.
Pózniej jest stomia. A to dopiero jest koszmar :|
Wiem z autopsji - zajmowałam się babcią, która to miała. Przez to w depresje się wpada nawet.
Żeby to nie był rak jelita...

Qrwa ja chcę kiedyś iść na ich koncert z dziećmi!


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-05-22 19:34

Ale tak to jest jak się chleje i ćpa... *** To nie tak... :!: każdemu z nas to się morze przytrafić,niezależnie od tego czy się chleje i ćpa czy nie 8)

Depeche Mode - Wrong




[img:a56982e127]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:a56982e127]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-05-23 06:47

[quote:73c62ce7a5="RuczajDJ"][quote:73c62ce7a5="thistle89"]J
Pózniej jest stomia. A to dopiero jest koszmar :|
[/quote:73c62ce7a5]

Ze stomia mozna zyc, mozna wspinac sie na skalki, mozna nawet plywac Znam stomika, fakt ze na poczatku depresja. Ale za to czlowiek zyje.[/quote:73c62ce7a5]

Ale ile trwa przyzwyczajenie się do tego - zagojenie stomii itp. Po samej operacji to ok. 3 miesięcy, a bóle odczuwa się cały czas.

Życzmy Dave'owi zdrowia :)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-05-23 07:14

Nie ma to tamto :wink: ,Życzmy Dave'owi zdrowia oczywiście... że tak :D






[img:34114dd506]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:34114dd506]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło