Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Oceny zdjęć i ich słuszność. Strona: last

Artykuł: Oceny zdjęć i ich słuszność

Re Wysłany: 2008-09-21 21:53

Nie chodzi mi o same oceny tylko o sposób oceniania. To nie portal dla fotografów, porządne foty i porządne ocny dostanę gdzie indziej, ale chodzi mi o to, że zauważyłam, że te galerie to dla niektórych prywatne pole bitwy, a to jest śmieszne. Akurat nie obchodzi mnie, że osoba, która zna się na fotografii jak wół na gwiazdach walnie mi 3 za pracę nad którą pracowało się średnio cały dzień. Ale "ty mi buta to ja tobie też" jest dla mnie głupotą.


Let go, it's all wright, cause there is beauty in breakdown


Wysłany: 2008-09-22 11:54

fotki+bitwa na 1=fotka.pl:D-żałosne



Wysłany: 2008-09-22 19:34

Absolutnie źle mnie zrozumiałeś. Mówię ogólnie o podejściu do wszystkich zdjęć, złośliwa ocena moich własnych przez innych akurat nie doprowadzi mnie do samobójstwa. Sama wiem które są dobre, a które nie i dziwię się niektórym ocenom. Chodziło mi o prywatne złośliwości załatwiane w ten sposób.


Let go, it's all wright, cause there is beauty in breakdown


Wysłany: 2008-09-23 13:21

Drugi temat na raz o tym samym- a co tam

W kwestii ocen zrobiła się tu mroczna fotka.pl i nic na to nie poradzisz. Nie ma zakazu wstępu dla idiotów i zapewne nigdy nie będzie, więc przedszkolne docinki typu "ktoś twierdzi, że jestem głupi/brzydki to ja mu powiem, że sam jest" będą tu uskuteczniane. Brakuje tylko komentarzy "wstawiam maksik, zapraszam do mnie", bo tanie podrywy w stylu " jaka jesteś piękna" już mamy.

Sam fotografią interesuje się tylko w sposób pasywny i oceniam wedle własnego widzimisie. Nie potrafię konstruktywnie powiedzieć, co należy poprawić, bo sam bym tego lepiej nie zrobił. Ale ma prawo mi się nie podobać. Podobnie w drugą stronę.



Wysłany: 2008-10-31 00:15

mara (Primogen)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

[quote:29c02badc1="Pan"]Przeciez to nie jest portal dla fotografow, a dla ludzi [/quote:29c02badc1]
lol :)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-11-02 02:57

No to tak .. może Pan raczy podać nową klasyfikację? Od kiedy fotograf to nie człowiek, zazwyczaj wydawało mi się, że jak ktoś robi zdjęcie to człowiek obsługuje ten sprzęt, hmm, może mam urojenia, może ostatnio aparat mi lewitował, a może należę do jakiegoś odłamu. To może wielmożny Pan poda nam kto wchodz w skład "ludzi" a kto nie... interesujący temat...

A chodziło mi tylko o to by nie robić z galerii DP mrocznej fotki.pl


Let go, it's all wright, cause there is beauty in breakdown


Wysłany: 2009-02-27 23:39

Wampgirl (Anciliae)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Chcesz, to cię zaproszę do znajomych. Mordkę masz sympatyczną, Allanonie23. :D


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło