Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wieści z obozu Placebo. Strona: 1

Artykuł: Wieści z obozu Placebo

Re: Wieści z obozu Placebo Wysłany: 2008-08-11 08:13

[quote:19253733e3="shamankha"]Niech mi ktoś wyjaśni, w którym miejscu Placebo ma jakikolwiek związek z muzyką rockową??? Przecież niedość,że to czysta komercja, to jeszcze emo styl spedalonych facetów, nie mających za grosz męskości... jeszcze jak zobaczę jakąś wzmiankę o Tokio Hotel, w który kochają się emo-nastolatki o średniej wieku 13-14 lat, (tak mroczni i źli,że nawet Happy Meal przy nich płacze...)to naprawdę przestane czytać ten portal...takim moim skromnym zdaniem... rozumiem, że są gusta i guściki, ale bez przesady...jeśli już puszczają coś w radiu eska to nie może to mieć nic wspólnego z rockiem...[/quote:19253733e3]

szamanko, toć Placebo to czołowy reprezentant alternatywnego rocka. Na scenie działają już prawie 15 lat, kiedy to muzycy Tokio Hotel chodzi w mymłonach swoich matek, albo nawet w planach nie byli. Z resztą od zawsze mieli taki image, na wiele przed populacją ludzi - emu.

Proponują więc najpierw pomyslec a potem napisac ...


.


Wysłany: 2008-08-11 09:02

Do shamanki: pisząc " to jeszcze emo styl spedalonych facetów, nie mających za grosz męskości..." po pierwsze wykazujesz się brakiem tolerancji - nie oni wybierali swoje orientacje seksualne, tacy się urodzili. Po drugie choć wokalista momentami przypomina swoim wizerunkiem kobietę to męskości mu na pewno nie brakuje :P w końcu nie przeszedł operacji zmiany płci i zapewne wiele kobiet prędzej 'poleci' na takiego Briana niż niejednego 'męskiego' osiłka z pakierni.

A Harlequinowi polać za trafną odpowiedź.



Wysłany: 2008-08-11 09:22

Papierosku - ja tylko piwko :) ale dziekuje :)


.


Wysłany: 2008-08-11 14:07

Dziewczynka pewnie nie moze przezyc tego, ze Brian jest fajniejsza laska od niej i dlatego pisze takie pierdy, ze az zal dupe sciska. Proponuje nie karmic trolla.

-----------
The Tossers-Not Alone


united we stand divided we fall


Wysłany: 2008-08-11 14:28

mara (Primogen)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

I znowu... Coś jest bezwartościowe, tandetne i nalezy to spalić, bo co :?: Bo MI sie to nie podoba. Placebo jest zespołem rockowym, tak a nie inaczej wykreowanym przez SIEBIE, wystarczy popatrzeć na dorobek grupy, żeby stwierdzić, że od lat rajcuje ich to, co robią i, jak już zostało wspomniane, trochę tych lat doświadczenia mają. Z resztą jak ma się kreacja do muzyki? Bo rock to skóry, dziary i glany 8O A pedały to glanów nie mogą nosić, więc i rocka już grać nie mogą 8O Ale Wielki MI rządzi i rządzić musi... BO TAK :roll:


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-08-11 22:50

mara (Primogen)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

[quote:a60f29e78c="shamankha"] Nic nie poradzę, że nie zdzierżę takiego wizerunku i mam to w głębokim poważaniu czy to Placebo czy nawet gdyby była to Metallica...[/quote:a60f29e78c] No zrozumiałe, nie wszystko da się zdzierżyc, a i nikt Cie nie zmusza do słuchania czy oglądania tego zespołu :) [quote:a60f29e78c="shamankha"]dla mnie jeśli coś jest zgoła komercyjne mimo tego,że pewnie muzycy potrafią grać nienajgorzej, a grają po prostu pisofszit to nie jest fajne.[/quote:a60f29e78c] Tu chyba zabrakło jednego "moim zdaniem" :wink: [quote:a60f29e78c="shamankha"]Nie mam problemów z tolerancją, ale z takim wizerunkiem kojarzy mi się tylko jeden tekst Kazika: " jak bardzo skurwi** się, by sprzedać swą muzykę..." [/quote:a60f29e78c] Mi się wydaje, że taki właśnie wizerunek to ich wybór, niekoniecznie na potrzeby komercji. I wydaje mi się jeszcze, że kierunek był odwrotny; najpierw powstało Placebo - takie jakie możemy podziwiać :) a dopiero potem zainteresowały się nim media i nie jest to produkt typu 'wyglądasz fajnie, zrobimy z ciebie gwiazdę, tylko cię tu ino opalimy, podbijemy oko i przed kamerą masz wypowiadać się z ustami w "o" i robić z rąk wieżyczkę'. :wink: Wyluzujmy, nie lubimy - nie słuchamy, proste :)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-08-12 08:05

[quote:8993d0005d="shamankha"] Nie umiesz dyskutować to nie dyskutuj, wyraź swoje zdanie, ale jak widzisz zwroty typu "moim zdaniem" albo "jak dla mnie" to przestań obrażać ludzi tylko argumentuj, jeśli się z czymś nie zgadzasz... savoir vivre'u nie uczyli???[/quote:8993d0005d]

Myślę, że ten tekst jest nie na miejscu - wystarczy przeczytać pierwszą wypowiedz tego tematu ... ja juz nie mam nawet siły czytac Twoich postów w tym temacie Shamanko ... i nie pisz, że ktoś Ci ubliza, ale czasem fajnie jst przemysleć wypowiedź nic chlapać językiem 3 po 3


.


Wysłany: 2008-08-12 20:21

sums (Anciliae)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Jak dla mnie Placebo to świetny zespół (no może poza "meds") i kiedyś był jednym z moich ulubionych. Oczywiście każdy ma własne zdanie na ich temat , ale jak dla mnie nie należy skreślać zespołu tylko dlatego że obrał glam rockowy styl. Grają od 15 lat i jak na nudnawą, pełną kopiujących się zespołów angielską scenę alternatywnego rocka są bardzo originalni. Równie dobrze możnaby skreślić The Cure bo Robert też maluje oczy, czy nawet wiele zespół metalowych których image jest conajmniej śmieszny a które uwielbiam. Nie ważne opakowanie a zawartośc


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2008-08-13 11:06

a tak z innej beczki, pamięta ktoś w jakim filmie epizodyczną rolę zagrali kolesie z Placebo?



Wysłany: 2008-08-30 13:44

mara (Primogen)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

A grali? :P


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-08-30 13:56

[quote:4da8cf4365="mara"]A grali? :P[/quote:4da8cf4365]

[color=gray:4da8cf4365]Jasne, Placebo (a raczej tylko Brian Molko i Steven Hewitt) zagrali w filmie "Velvet Goldmine" (w Polsce obraz ukazał się pod tytułem "Idol"). Było to w 1998 roku.[/color:4da8cf4365]



Wysłany: 2008-08-30 14:05

mara (Primogen)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

A kojarze ang. tytul. Z ciekawosci obejrze :)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło