Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Moonspell - Night Eternal. Strona: last

Artykuł: Moonspell - Night Eternal

Moonspell - Night Eternal Wysłany: 2008-05-31 09:54

Posłuchałem sobie i stwierdzam, że Moonspell gra bardzo zachowawczo. Płytka jest niezła, ale szału nie robi, takie rozwinięcie pomysłów z "memorial" w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu.


.


Wysłany: 2008-06-16 21:48

AbrimaaL (Matuzalem)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Kiedyś Moonspell każdą płytą zaskakiwał, tak było do ich moim zdaniem najsłabszej płyty "the Antidote", co również było dla mnie zaskoczeniem, tyle, że niezbyt przyjemnym. "Memorial" był już bardziej przemyślany. Tutaj zespół odgrzewa stare mięcho. Utwór "Night Eternal" to powtórka z "Finisterra", w "First Light pobrzmiewają echa "Full Moon Madness", a duet "Scorpion Flower" w ogóle nie pasuje na tą płytę. Ogromne wrażenie zrobił na mnie pierwszy utwór, obudził nadzieję, że zespół wróci do symfoniczno-teatralnego stylu, co się jednak nie stało. Ale mimo to Moonspell to najwyższa klasa światowa i każde ich dzieło daje mi dużo radości. Osobiście najbardziej doceniam kompozycję "Lucifer and Lilith"


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2008-08-05 20:14

Run_riot (Anciliae)
Run_riot
Posty: 23
Elbląg / Gdańsk

[color=green:14eaf260cd][/color:14eaf260cd]uwielbiam Moonspell, a nowa płyta mimo, że niezbyt zaskakująca jak już wspomnieliście, to jednak wg mnie świetna. Lubię Moonspell właśnie za ich styl, a tego na tej płycie nie brakuje, uważam, ża powinno się czaerpać jak najwięcej z danego pomysłu, a oni nie tyle co "odgrzewają" stare pomysły co je kontynuują. Najbardziej właśnie cenię sobie "Scorpion flower" :)


"Uważam, że powinieneś zabić, za to, w co wierzysz"


Wysłany: 2011-04-16 03:21

Cudowna płyta, zastanawiam się, czego naprawdę oczekują sceptycy po te kapeli???


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło