Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Klaus Schulze & Lisa Gerrard - Farscape. Strona: 1

Artykuł: Klaus Schulze & Lisa Gerrard - Farscape

Klaus Schulze & Lisa Gerrard - Farscape Wysłany: 2008-05-19 16:12

Czekam z niecierpliwością na to wydawnictwo - mordka mi się uśmiechnęła już wcześniej, gdy dowiedziałam się o tym fakcie na zaprzyjaźnionym forum. Już osobno swoją muzyką zarówno Schulze jak i Gerrard biorą mą duszę w posiadanie, strach pomyśleć co może powstać z połączenia dwóch tak wielkich talentów.

Co prawda to, co słyszałam na Myspace aż tak mnie nie porwało - ale przy tego typu wydawnictwach próbki z Majspejsa nie są miarodajne - trzeba usłyszeć całość.

Już zacieram ręce :twisted: :twisted: :twisted:


I prefer to remain silent


Wysłany: 2008-05-20 11:04

odrade (Bicz)
odrade
Posty: 80
Trójmiasto

Też czekam na to wydawnictwo, chociaż przede wszystkim ze względu na Lisę Gerard.
To jedna z niewielu wokalistek, przy śpiewie której dostaję gęsiej skórki, i której śpiew autentycznie "wywraca mnie na drugą stronę".
Chociaż muszę się przyznać, że Lisę odkryłam dla siebie dopiero po obejrzeniu Gladiatora i usłyszeniu ścieżki jaką zrobiła z Hansem Zimmerem.
Jej głos jest nie z tego świata...


In meiner Badewanne bin ich Kapitän.


Wysłany: 2008-05-20 11:10

Jest na co czekać :D
To jest piękne, jak wielcy artyści z różnych dziedzin muzyki podejmują się współpracy, rezultatem są zazwyczaj bardzo barwne dzieła, które nie dają się zaszufladkować.



Wysłany: 2008-09-01 18:17

nie słyszałem jeszcze tego :cry: abuu.. :cry:

[img:8421383e55]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:8421383e55]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2008-09-01 18:43

Gothic_sun (Anciliae)
Gothic_sun
Posty: 183
dusza - SOMEWHERE IN THE REALM O...

Wlasnie slucham "Farscape"...brak mi slow...magiczne...kosmiczne dzwieki...anielski hipnotyczny glos Lisy...


All is only illusion...all except the music! "Music is a place to go to take refuge. It is a sanctuary from mediocrity and boredom. It is innocent and it is a place you can lose yourself in thoughts and memories and intricacies.”


Lisa Gerrard Wysłany: 2008-09-01 18:46

Ja usłyszałem ich duet w radiu Kampus w poniedziałkowej audycji,przyznam bez bicia
iż byłem pod niesamowitym wrażeniem.
Jeżeli chodzi o płyte to jest już w sprzedazy
od jakiegoś czasu.


Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło