Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Iron Maiden - Somewhere Back In Time - za darmo. Strona: 1

Artykuł: Iron Maiden - Somewhere Back In Time - za darmo

Iron Maiden - Somewhere Back In Time - za darmo Wysłany: 2008-03-15 10:20

Ludzie z firm fonograficznych caly czas staraja sie usprawnic zabezpieczenia przed piratami. Walcza i walcza, ale i tak jest to walka z wiatrakami. Piraci i tak beda lepsi w tym starciu. Moze sie to jedynie zmienic wtedy, kiedy zarobki u nas w Polsce bede takie jak np na Wyspach Brytyjskich, a co za tym idzie kupno oryginalnej plyty badz DVD nie bedzie nadszarpywalo domowego budzetu.


If i can`t be my own i feel better dead.


Re: Iron Maiden - Somewhere Back In Time - za darmo Wysłany: 2008-03-15 10:32

[quote:889313d89b="Sumo666"]Ludzie z firm fonograficznych caly czas staraja sie usprawnic zabezpieczenia przed piratami. Walcza i walcza, ale i tak jest to walka z wiatrakami. Piraci i tak beda lepsi w tym starciu. Moze sie to jedynie zmienic wtedy, kiedy zarobki u nas w Polsce bede takie jak np na Wyspach Brytyjskich, a co za tym idzie kupno oryginalnej plyty badz DVD nie bedzie nadszarpywalo domowego budzetu.[/quote:889313d89b]

Miau?
Niezależnie od poziomu płac, piractwo będzie zawsze. Wszak to nie polskie wytwórnie próbują z nim walczyć, a zachodnie, gdzie płace są właśnie wyższe.



Wysłany: 2008-03-15 11:32

Ciekawe jak szybko od wydania piraci dadzą swoją wersję bez zabezpieczeń. 12 godzin czy mniej?


Okręt mój płynie dalej Gdzieś tam... Serce choć popękane, chce bić.


Wysłany: 2008-03-16 21:27

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Maggus @ mogłabym się załozyc, że jeszcze przed oficjalnym ukazaniem się płyty będziesz mógł ściągnąc piracką wersję


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-03-17 10:20

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

wedlug mnie to nie problem wysokosci zarobkow jest przyczyna piractwa a ceny plyt.Nawet te polskie wydawnictwa,ktorych cena niby powinna byc dostosowana do polskich wynagrodzen, sa zbyt drogie aby przecietny fan mogl sobie na nie pozwolic Niestety malo ktore polskie plytki sa tanie


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło