Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ?. Strona: 1

Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-04 14:29

Co myślicie o tym , aby reaktywować w Polskim Radio w Pr.III audycje Tomka Beksińskiego od samego początku jego audycji :?: wszystkie po kolei :?: :!: może jakaś wspólna akcja w tym kierunku :roll: :?: napiszcie co o tym pomyśle sądzicie :roll:


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-11-05 14:27

jestem jak najbardziej ZA, kluczowe pytanie jednak brzmi CO zrobić, żeby się tak dało. petycje? wydaje mi sie, ze grono zainteresowanych tymi audycjami jest stosunkowo nieliczne, więc rozsądniejsze byłoby próbować skłonienia kogoś-tam do udostępnienia tych audycji dla każdego chętnego (choć przypuszczam, że to by się rozmijało z prawem).


"Bycie wilkiem w ludzkiej skórze to sztuka."


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-05 16:54

Z tego co się zorientowałem zainteresowanie audycjami Tomka Beksińskiego w Dark Planet jest naprawdę spore , jak nie ogromne ,jak to zrobić myślę że możemy faktycznie napisać coś w rodzaju petycji do władz programu III PR oficjalnie jako Dark Planet , można też dogadać się z innymi portalami internetowymi o podobnym stylu co DP i wspólnie wystąpić z prożbą o reaktywację audycji Tomka Beksińskiego , myślę że są jeszcze inne możliwości do reaktywacji tych audycji.Dlatego oczekuję propozycji od was , bo myślę że naprawdę warto o tym pomyśleć .


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-11-05 18:40

Poszperajcie na forum strony:
http://www.krypta.whad.pl/html/index.htm
tam znajdziecie sporo ciekawych linków do starych audycji Beksy.



Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-05 19:46

A co można tam odsłuchać wszystkie audycje Tomka Beksińskiego , bardzo w to wątpię a chodzi o to aby je posłuchać jeszcze raz każdą w całości od pierwszej jego audycji do ostatniej . Chyba zasłużył sobie na to aby choć raz po jego śmierci reaktywować jego wszystkie audycje po kolei :!:


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-05 23:36

No fajnie to jest nas już trzech ,niektórzy z was nigdy nie słyszeli tej audycji T.Beksińskiego i macie naprawdę czego żałować , są też tacy którzy słyszeli tylko niektóre audycje , audycje które ukierunkowały muzycznie niektórych z nas , audycje które wszczepiły nam zainteresowanie muzyką i dały niesłychaną wiedzę i to że dzięki nim poznaliśmy wiele wspaniałych grup ,zespołów poznaliśmy ich historię ,Sposób w jaki Tomek podawał nam te wszystkie informacje muzykę którą prezentował togo już nikt tak nie robi i nie w taki sposób . Gdyby udało by się te audycje przywrócić (odtworzyć je ponownie)coś pjęknego i z pewnością nie jest to nie możliwe :)To w tej audycji poznałem Clan Of Xymox i wiele wiele innych zespołów


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-11-06 16:22

Jak najbardziej ZA!!! Nie miałem mozliwości ich nigdy słuchać (słyszałem tylko jedną i mnie oczarowała!). Dużo o tych audycjach słyszałem, są już dzisiaj kultowe więc Trójka mogłaby je powtarzać.


"Niech Mrok bedzie z Wami"


Wysłany: 2007-11-07 00:36

Wstyd się przyznać, ale w czasach gdy Tomasz żył i prosperował nie mialam nawyku słuchać muzyki w radiu. Jakieś trzy lata temu znalazłam w necie linki do fragmentów jego nocnych audycji i... ech, smutność.
Bardzo bym chciała posłuchać wszystkiego o czym mówił i utworów, które rekomendował. Widać, że wiele osób marzy o tym samym, więc może kiedyś wykluje się coś realnego z tej inicjatywy (mocno ściskam kciuki).



Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-07 00:51

mrum napisał(a):

[quote:d547c26a50]Bardzo bym chciała posłuchać wszystkiego o czym mówił i utworów, które rekomendował. Widać, że wiele osób marzy o tym samym, więc może kiedyś wykluje się coś realnego z tej inicjatywy (mocno ściskam kciuki[/quote:d547c26a50]

Cieszę się mrum że tak myślisz :) ja wywołałem ten temat i mam szczególną nadzieję że coś z tego wyjdzie , cieszę się również z tego , że jednak kilka osób już się w tej sprawie odezwało to naprawdę pocieszające i napawa otuchą że to jednak pomysł nie tylko Science Fiction :)


[img:d547c26a50]http://www.ld50.hu/res/user_images/002/467/clan_of_xymox.jpg[/img:d547c26a50]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-07 22:19

myślę że jak najszybciej , to jednak zależy od tego ile osób w DP jest tym pomysłem zainteresowanych :?:


[img:bfd1d8704e]http://www.ld50.hu/res/user_images/002/467/clan_of_xymox.jpg[/img:bfd1d8704e] kilka osób to za mało :cry:


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


super pomysl Wysłany: 2007-11-08 11:06

jak najbardziej przeciez w radio wystepuje wyjatkowa posucha na taka muze



Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-08 16:37

Kapitan_Mineta napisał(a):

[quote:2b6b5f4255]Wykopać Tomka z grobu!!!

EDIT: a sorry, zapomniałem że go skremowali.[/quote:2b6b5f4255]

nawet nie będę tego komentować brak słów , brak szacunku


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-08 19:51 Zmieniony: 2007-11-10 16:07

No to też wiadomo ,że chodzi o powtórzenie audycji T.Beksińskiego , a nie o nowe :D i nie ważne jakich słów użyłem , :P myślę że ważniejszy jest sam pomysł , a nie łapanie kogoś za słówka :P i jeśli kogoś ten temat nie interesuje , to niech po prostu tu nie zagląda i tyle :P


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ?RuczajDJ Wysłany: 2007-11-08 22:58

RuczajDJ napisał(a):

[quote:cc992f5589]Poza tym, jesli jestes takim fanem Beksinskiego (a ja pamietam go dobrze), to mozesz tez sobie znalezc jego felietony z Tylko Rock. Od tego zawsze zaczynalem lekture [/quote:cc992f5589]

Znam to co pisał Beksiński , ale nie o lekturę mi chodzi a o powtórzenie jego wszystkich audycji i o tym tu mowa :lol:


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-09 16:13

Kapitan_Mineta napisał(a):


[quote:b89c630e91]akurat do Beksińskiego to ja mam szacunek ogromny, chłopcze. Byłem jego fanem.[/quote:b89c630e91]


tak się składa że jestem od ciebie sporo starszy , i z całą pewnością nie jestem dla ciebie chłopcem :P chłopcze :P , byłem , jestem i pozostanę fanem audycji T.Beksińskiego , ale nie to jest tematem , chciałem przypomnieć że tematem jest to czy chcemy aby Polskie Radio w programie III powtórzyło audycje T.Beksińskiego od pierwszej do ostatniej jego audycji i co możemy zrobić aby tak się stało :D


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-11-09 20:25

za młoda jestem by znać jego audycje,ale jestem jak najbardziej za,przez to co poznałam dotychczas.


"Ostrożnie stawiaj kroki Bo w sobie masz swój Hades I w sobie cień głęboki I bezład razem z ładem" J.Kaczmarski


Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-12 21:52

mam nadzieję że nie ,temat wydaje mi się wart tego aby o nim porozmawiać , tak wiele osób mówi na DP o audycjach Tomka więc myślę że jeszcze parę osób wypowie się na ten temat.Niby wszyscy mają szacunek do jego audycji , wielu nie słyszało tych audycji a chciało by je wysłuchać , więc zróbcie coś aby tak się stało :!:


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-11-19 12:09

wolalbym raczej nową audycję o muzyce klimatycznej niz powtórki bo troche poznalem muzyki jaką on promował.Pewnie jak nawet będzie to dadzą ok polnocy dla cierpiacych na bezsennosc



Czy raktywować w PR III PR audycje T.Beksińskiego ? Wysłany: 2007-11-21 16:37

Nieważne,o której by powtarzali te audycje to zupełnie bez znaczenia :!: :!: :!: ważne jest to, aby je wogóle zechcieli powtórzyć :!: :!: :!: :!: :lol:


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Beksa Wysłany: 2007-11-23 02:18

Mam szacunek dla TOMKA,bo naprawdę On robił to co Kochał i potrafił to przekazać...nagrywałem jego audycje,mam je ale On postanowił odejść i nie wiem,nie jestem pewien,czy powinniśmy walczyć o powtórzenie,bo jego życia nikt z Nas nie ............bo On tak wybrał...do dziś w to nie potrafię uwierzyć.To PUSTKA,żyć bez niego.


...umieranie trwa,więc żyjmy za życia życiem...jeśli jest.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło