Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Brutal Assault - 09-11.08.2007, Jaromer, Czechy. Strona: 1

Artykuł: Brutal Assault - 09-11.08.2007, Jaromer, Czechy

Brutal Assault - 09-11.08.2007, Jaromer, Czechy Wysłany: 2007-08-26 12:49

[color=red:a62226d243]wszystko fajnie :) tylko PAN chyba drugiego dnia za wcześnie poszedł spać :) bo nie wspomnieć nawet słowem o fenomenalnym występie Enslaved to NAJGORSZOŚĆ tej relacji :lol: bez urazy... :) wiem gdzie byłam co widziałam i jaki aplauz TEN występ wzbudził :) i jakie rozczarowanie padło na twarze co poniektórych kiedy PANOWIE nie wyszli na bis...

no i muszę... muszę się przyczepić... Soulfly gwiazdą festiwalu??... no chyba największym napisem na workach na śmieci!!... LITOŚCI! ludzie bawili się jedynie na kawałkach Sepultury, a sam zespół zachowywał się na scenie jakby grał z łaski! do tego nie pozwolili na filmowanie, czym spowodowali, że ludzie którzy stali dalej i nie widzieli sceny tracili zainteresowanie nie mogąc nic zobaczyć na telebimie... gwardia ochroniarzy jaką ze sobą sprowadzili, mogła by chronić chyba połowę ludzi na tym festiwalu... muchy w nosie i TYLE! beznadzieja!

nic nie wspomniałeś o Haemorrhage a to niewątpliwie jeden z ciekawszych występów tego festiwalu...

a co do organizacji - to słowem pozostawiała wiele do życzenia zwłaszcza w kwestii ochorny pola namiotowego - Ci, których okradziono mogli by dużo i długo na ten temat mówić :wink: no chyba że ktoś "na bogato" lansował się po hotelach :) tymniemniej większość jednak nie pozwoliła sobie na taką odrobinę luksusu, tracąc często więcej pieniędzy niż gdyby za takie lokum zapłacili :wink: [/color:a62226d243]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-26 13:37

...praktycznie calkowicie zgadzam sie z "cross-bow" :evil:
na dodatek w pierwszy dzien "Dark Tranquillity" byl totalna porazka, zwlaszcza ze grali po "Suffocation" i "Dismember" juz o "Belphegorze" nawet nie wspomne :twisted:
a dzien pierwszy konczylo przynajmiej dla mnie "DHG" :twisted:
brakuje tez tu opisu fenomalnego wystepu "Pain" i jak juz pani "cross-bow" wpomniala kapitalnego "Enslaved", bo naprawde "Soulfly" to totalna porazka i gdyby nie fakt tych kilku kawalkow "Sepultury" to ludzie by pozasypiali :lol:
mozna tu jeszcze wiele dodac, mam odczucie po tej relacji ze pan "K7" raczej gustuje w nu-metalowych kapelach, a klasyka w tym roku pokazala :twisted:
podsumowujac 12 edycja byla duzo lepiej zorganizowana niz rok wczesniej, ale jeszcze wiele trzeba zmienic...


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-08-26 16:31

:arrow: [color=yellow:b260f0c812]amaimon: pani "cross-bow" [/color:b260f0c812] :wink:

:arrow: [color=red:b260f0c812]mów mi KUSZA :) będzie łatwiej :)[/color:b260f0c812]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-26 18:19

[quote:bc869cabe0="cross-bow"]:arrow: [color=yellow:bc869cabe0]amaimon: pani "cross-bow" [/color:bc869cabe0] :wink:

:arrow: [color=red:bc869cabe0]mów mi KUSZA :) będzie łatwiej :)[/color:bc869cabe0][/quote:bc869cabe0]

ok :wink: "kuszo" :twisted:
to moze wymienimy doswiadczenie z BA, a i czy w tamtym roku tez bylas :?:
no moze jeszcze jedno male pytanko w ktorym miejscu na polu namiotowym bylas rozbita??!!
a co do recenzji to na tych stoiskach z plytami w tym roku byla straszna porazka po pierwsze nie bylo nic spejcalnego, a po drugie ceny byly kosmiczne. A koszulki festiwalowe to nie dosc ze wzory beznadziejne to jeszcze material porazka :?


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-08-26 19:10

...na wieki wiekow :lol: :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-08-26 22:17

[color=red:6511bacb6c]:arrow: K7 - jasne, że ile ludzi tyle opinii :) z tym, że o tych sanitariatach też należało wspomnieć :) dobrze, że przynajmniej często sprzątali toalety - a co do odpłatności za prysznice to wszędzie na zachodzie tak jest i się :) nie czepiaj - na Wacken to kosztuje znacznie więcej, nie wspominając o jedzeniu, piciu itd. przynajmniej spałeś za darmo na polu :) 25 kc na jeden prysznic to naprawdę można sobie podarować :) o rzece słyszałam tzn o kąpielach w niej aczkolwiek ja jednak wolę ciepłą wodę :)
jasne, że wszystkiego zobaczyć się nie da :) ale przyczepić się musiałam :)

zapomniałeś wspomnieć o spadających ludziach z murów :) to dość dramatyczny akcent tej imprezy :) z resztą należało by pochwalić służby ratunkowe, bo zbierali ludzi co chwila :) - btw płacić kasę, nawalić się i nic nie zobaczyć... tylko pogratulować takim ludziom :)

co do Soulfly - to ja akurat szłam za scenę w trakcie ich koncertu i pomimo akredytacji mieliśmy z tym problem, właśnie przez to jak się zachowywali, a skoro nie miałam problemu najmniejszego żeby przejść do barierki pod sceną na której wlaśnie grali - to i wnioskuje ze ludzi nie bylo zbyt wiele aktywnych :) poza tym biorac pod uwagę ile osób było na Vaderze... to chyba o nich należało by mowić NAJWIĘKSZA GWIAZDA FESTIWALU :)

a tak poza tym :) to może być i teraz AMEN :)

:arrow: amaimon - jak chcesz coś ode mnie to na prv proszę :) [/color:6511bacb6c]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Zdjecia z Brutal Assault 2007 Wysłany: 2007-08-27 18:52

W galerii pojawiły sie Zdjęcia z Brutal Assault 2007 by Amaimon.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Re: Zdjecia z Brutal Assault 2007 Wysłany: 2007-08-27 19:16

[quote:f3c798eee1="amorphous"]W galerii pojawiły sie Zdjęcia z Brutal Assault 2007 by Amaimon.[/quote:f3c798eee1]

:arrow: o wielkie dzieki...
jak widac utalentowanym fotografem nie jestem :wink:
ale chodzi tylko o to azeby sie zorientowac jak to mniej wiecej wygladalo :twisted:
obiecuje za rok beda lepsze :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło