Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

koncert Closterkeller Lublin 17.06.2007. Strona: 1

koncert Closterkeller Lublin 17.06.2007 Wysłany: 2007-06-13 14:42

ostatnio koncert Closterkeller'a w Lublinie przed ABRACADABRA GOTHIC TOUR 2007

kto sie wybiera?


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Wysłany: 2007-06-13 21:36

Ja idę! Ja idę! :D Nie mogę się doczekać. Tylko jak zwykle imprezy w Saskim są słabo rozreklamowane i dużą część reklamy wśród osób zainteresowanych, to na przykład musiałam robić osobiście A najlepsze źródło informacji i sieć przekazu to... akademiki. Jak coś ma się roznieść, to wystarczy tam puścić wieść :twisted:


Der Tag vergeht für mich, wie ein Gebet an dich. Denke irgendwann an dich, wo du jetzt bist. Was kommt am Ende? Fließt dieser Fluß ins Nichts? Sende ein Zeichen, von dort wo du jetzt bist.


Wysłany: 2007-06-15 08:00

Niestety nie dam rady być !


Wasza krew jest moim winem...


Closterkeller Wysłany: 2007-06-15 15:35

A ja bym chętnie poszła, ale nie mam z kim :cry:



Wysłany: 2007-06-18 10:44

No i pięknie było :D Zagrali świetnie, starali się, był kontakt z widownią, była moja najukochańsza piosenka (hihi), było pogo pod sceną i Anja, która tak słodko wyglądała z brzuszkiem :D
Ja chcę powtórkę! :D


Der Tag vergeht für mich, wie ein Gebet an dich. Denke irgendwann an dich, wo du jetzt bist. Was kommt am Ende? Fließt dieser Fluß ins Nichts? Sende ein Zeichen, von dort wo du jetzt bist.


Wysłany: 2007-06-18 13:15

taka jestem zła na siebie ze mnie tam nie bylo a tak chcialam zobaczyc Anje. Ale niestety nie mialam z im jechac i jak wrucic


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Wysłany: 2007-06-19 08:24

koncert świetny.szkoda ze nie bylem na całym



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło