Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Anneke van Giersbergen opuszcza The Gathering. Strona: 1

Artykuł: Anneke van Giersbergen opuszcza The Gathering

Wysłany: 2007-06-07 11:24

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

No nie jest to miła wiadomość :evil: The Gathering z Anneke to było coś, czego nie zastąpi żaden inny skład :roll:
Mam nadzieje, że nowe dokonania muzyczne Anneke nie będą odbiegać daleko od tego, co nagrywała z zespołem. I że The Gathering nie wróci do tego żałosnego męskiego wokalu z początków działalności...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-07 12:08

fatalnie :?

Cóż :roll: Poproszę o Anneke w jakiejkolwiek postaci :wink:



Anneke Wysłany: 2007-06-07 14:33

Osobiście wydaje mi się, że to dobrze. Rozstali się w dobrym stylu w przeciwieństwie np do Tarii i Nightwish. Poza tym wydaje mi sie, że to dobry moment. Jestem pewien, że Anneke bedzise potrafiła świetnie zadebiutować solo a the Gathering przyda się świeża krew. Jestem nawet za męskim wokalem takim jak na początku Niels Duffhues.

Zespół jako jeden z pierwszych experymentował z klawiszami i damskim wokalem. Na pewno wpadną na coś nowego.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-06-07 14:57

Prima Aprilis?


Nie wywołuj żuka z soku.


aaa Wysłany: 2007-06-07 21:43

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

NIECH WRÓCI BART SMITS!!!


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2007-06-17 03:45

[color=red:2306578e4d]Wg profilu Anneke na myspace, będziemy mogli już niedługo usłyszeć jej nowy projekt - Agua de Annique, który zresztą posiada własną stronę w necie - aguadeannique.com (na razie w budowie).[/color:2306578e4d]


Crux santa sit mihi lux. Non draco sid mihi dux. Vade retro satana, non suade mihi vana. Sunt mala quae libas, ipse venena bibas.


Wysłany: 2007-06-17 12:04

w majspejsowym profilu owego nowego projetu anneke można już odsłuchać pierwszy kawałek - klik


life * is a state * of mind


Mephalla zgadza sie z Minawi:) Wysłany: 2007-09-07 12:15

W 100%zgadzam sie z MInawi!!!Mam nadzieje ze skoro zerwała z TG to nie znaczy ze zerwie z muzyka którą reprezentowali a której nie da sie zaszufladkować. Ma najpiękniejszy głos na świecie i oby tylko go nie schańbiła...



souvenirs Wysłany: 2007-09-07 15:16

Posluchalem sobie i tez mi sie podoba - podobne do souvenirs


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło