Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Behemoth - album nagrany. Strona: 1

Artykuł: Behemoth - album nagrany

Behemoth - album nagrany Wysłany: 2007-04-15 22:39

Nie moge sie już doczekac kiedy dorwe go już w swoje ręce. Słyszałem jego próbki na tych filmikach co udostepnili w interencie i z tego co już tam słychać wnioskować można, że ten album to nie przelewki tylko ostry kop w jaja i cios kilofem w głowe. To będzie kolejny świetnie wyprodukowany krążek i jeszcze mocniejszy od poprzedniego. Trójmiasto sie postarało :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Re: Behemoth - album nagrany Wysłany: 2007-04-15 23:00

[quote:546f691a73="dr_Faustus"]Niewatpliwie - tak wiec ja bym uwazał na Twoim miejscu :wink: [/quote:546f691a73]
Uważam...uważam, że warto będzie nie uważać 8)

[quote:546f691a73="dr_Faustus"]Moim zdaniem bedzie to niewatpliwe wydarzenie na naszym rynku muzycznym i powali na kolana wszelkich niedowiarkow...[/quote:546f691a73]
No ba. Jakos trudno mi sobie przypomnieć ostatnia dobrą produkcje w tym kraju...hmmm...Lost Soul "Chaostream", Trauma "Determination", Decapitated "Organic Hallucinosis"...i...i koniec :|

[quote:546f691a73="dr_Faustus"]Trojmiasto zawsze sie stara :twisted: :twisted: :twisted: [/quote:546f691a73]
Bardzo płodne miasto :wink: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Re: Behemoth - album nagrany Wysłany: 2007-04-15 23:12

[quote:19d4867d10="noone81"]No nie wiem czemu, jako reprezentantka Trójmiasta, poczułam się teraz jak mnogo-rodny chomik :P[/quote:19d4867d10]Tak też myślałem, że wkoncu ktoś to inaczej zinterpretuje :wink: Nie Noone, nie chodzi o to wiec spokojna Twoja...Behemoth to chyba najbardziej płodny w świetne albumy polski zespół. Co album to o kroki milowe lepszy od poprzedniego. Heh, mówcie coc chcecie...ale póki co, wole nawet nie zgadywac jaki będzie nastepny album po The Apostasy :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-30 22:52

Oj, trzeba szykować PLN-y... Zasłużyli :)


"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"


Re: Behemoth - album nagrany Wysłany: 2007-04-30 22:58

[quote:b24cf01f09="KostucH"]...Behemoth to chyba najbardziej płodny w świetne albumy polski zespół. Co album to o kroki milowe lepszy od poprzedniego. Heh, mówcie coc chcecie...ale póki co, wole nawet nie zgadywac jaki będzie nastepny album po The Apostasy :twisted:[/quote:b24cf01f09]

zgadzam sie w 666% :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Re: Behemoth - album nagrany Wysłany: 2007-05-05 10:27

[quote:178677c22d="amaimon"]666% :twisted:[/quote:178677c22d]W behemocie tyle chyba wynosi norma podczas produkcji albumów :twisted:

P.S.: 1% to musi byc chyba mrugnięcie powięka u nergala (podczas snu) :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Re: Behemoth - album nagrany Wysłany: 2007-05-08 12:36

[quote:4fed335902="dr_Faustus"]pozostałe procenty to płodność trójmiejskich artystów...ze specjalnym wskazaniem na Adama

i tutaj szacunek NERGALowi[/quote:4fed335902]Pierwsze imie w bibli, pierwsze na liscie polskich najbardziej pomyslowych i rozwojowych gitarzystów/kompozytorów. The Apostasy wyjdzie dopiero w lipcu. Jeszcze troche trzeba wytrzymać...coś czuje, że wszech metalowa polska młodzież dlugo będzie w szoku chodzić po tym albumie :twisted:

Szykowac dupska chłopaki, tym razem deska nie będzie oheblowana :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-11 15:08

Krążek zapowiada się mocarnie!! :twisted:
Jeszcze Leszek Możdżer, genialny improwizator, wszechstronny muzyk zagra gościnnie.. tym bardziej się nie mogę doczekać! :)



Wysłany: 2007-05-11 15:19

[quote:6c382d8bc6="would"]Jeszcze Leszek Możdżer, genialny improwizator, wszechstronny muzyk zagra gościnnie.. tym bardziej się nie mogę doczekać! :)[/quote:6c382d8bc6]No właśnie, dobrze, że o tym wspomniałeś. Ciekawe jak on tam wyjdzie w tym albumie :wink:

Swoja drogą, podpisuje sie pod Twoim podpisem :twisted: słuszne słowa przyjacielu :wink: Swoja drogą, słyszałeśnowy album Traumy "Neurotic Mass" :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-11 15:54

możdżer i behemoth... aj... już nie mogę się doczekać, aż to usłyszę :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-12 20:46

[quote:84091f93f4="KostucH"]No właśnie, dobrze, że o tym wspomniałeś. Ciekawe jak on tam wyjdzie w tym albumie :wink:

Swoja drogą, podpisuje sie pod Twoim podpisem :twisted: słuszne słowa przyjacielu :wink: Swoja drogą, słyszałeśnowy album Traumy "Neurotic Mass" :?:[/quote:84091f93f4]

gwoli ścisłości jestem dziewczyną, chcąc nie chcąc :P
Nie słyszałam niestety, ale dobrze że piszesz, muszę posluchać tego albumu! :)

Możdżer, jak wyjdzie? Moim zdaniem pełen pokaz KLIMATU dał na swojej ostatniej płycie z Daniellsonem i Fresco "Between Us and the Light", co prawda nie są to ciężkie brzmienia, ale charakter jest niesamowity... nie da się słowami opisać.. Wyłącznie spokojne oblicze metafizycznego istnienia poza czasem, od czasu jednak zależnego.
Także można szykować się na najlepsze :twisted:



Wysłany: 2007-05-13 10:36

[quote:0c5a2874d0="would"]gwoli ścisłości jestem dziewczyną, chcąc nie chcąc :P
Nie słyszałam niestety, ale dobrze że piszesz, muszę posluchać tego albumu! :) [/quote:0c5a2874d0]Ups, przepraszam najmocniej :wink: Najlepsze jest to, że nie pierwszy raz przypasowałem komuś inną płeć niz w rzeczywistosci jest :roll: :twisted:

Możdżer zmiażdży wszystko i wszystkich idąc równym frontem z behemotem :twisted: Ciakwe jakby wyglądał kiedyś ich wspólny koncert :wink: Oni tam w skórach/zbrojach szaleją na scenie, a szanowny pan Leszek grzecznie za fortepianem :wink:

Trauma - Neurotic Mass - obowiązkowa :!: :!: :!:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-13 10:47

a na takim koncercie...fani stricte behemoth i fani stricte możdżer razem :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-13 10:53

[quote:3132930bae="frija"]fani stricte behemoth i fani stricte możdżer razem :wink:[/quote:3132930bae]Tjaaa...fanie Behemotha od 15 do 30 i fani Możdżera od 50 w góre...iii...wspólne pogo :wink: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-13 11:13

Kostuszku... Możdżera wcalenie tylko dla tych starych :P

ja sądzę, po doświadczeniu z Satyricona, że ci po 50 też mogą podrygiwać przy Behemocie :P

ja bym miała wielki problem na takich koncercie... patrzeć na boskie dłonie Możdżera, czy ślinić się na widok Nergala :twisted: za dużo wrażeń jak na jeden koncert :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-13 11:33

[quote:fe563e8137="frija"]ja bym miała wielki problem na takich koncercie... patrzeć na boskie dłonie Możdżera, czy ślinić się na widok Nergala :twisted: za dużo wrażeń jak na jeden koncert :twisted:[/quote:fe563e8137]Eee...tam zaraz problem. Jednym okiem w Możdżera, drugim w Nergala i problem z głowy :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-13 11:43

heh... sądzę, że możdżer jak na lech party inspiration, schowałby się w rogu sali za fortepianem ;P

(koniec offa, bo tu o behemotha, a nie możdżera chodzi ;P )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-13 11:45

[quote:1cbe9d29e5="frija"](koniec offa, bo tu o behemotha, a nie możdżera chodzi ;P )[/quote:1cbe9d29e5]Off...course :twisted: Więc...co jeszcze powiesz :wink: :?: :twisted: :lol: 8)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-13 13:11

Myślę, że Możdżer nie będzie tak sobei grzecznie siedział za klawiszami :P Możdżer.. nie jest grzeczny :D
Gdy ostatnio byłam na 3 koncertach wielkich improwizatorów(Możdżer, Stańko, Gustavsen) to zauważyłam że publika sklada się w naprawde dużej ilości z klimaciarzy
Więc koncert wspólny Możdżera i Behemotha ucieszyłby niejednego :D Arrr.... niech słowo koncertem się stanie :twisted: Byłoby genialnie :D



Wysłany: 2007-05-13 13:19

no możdżer do miłych nie należy...ci obcych ludzi ze znajomymi nie mylą ;P

Kostuszku, ja tu chcę być grzeczna, regulaminu przestrzegać, a ty mnie na złą drogę podpuszczaniem sprowadzasz :P


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło