Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

My Chemical Romance - The black parade. Strona: 2

Artykuł: My Chemical Romance - The black parade

Wysłany: 2007-04-12 00:46

To w końcu co to jest? Ludzie, mówcie wprost. Rock, metal, elektro...zakwalifikujcie to jakoś :wink: Nie czepiajcie sie szufladkowania. Poprostu jeśli naszkicujecie mi w miare wyraźnie jaki to jest gatunek muzyki (poważnie prosze do tego podejsc jeśli chcecie mnie tym zespołem zainteresować) to będe wiedział czy warto tego słuchac czy nie. Jak na razie to niczego sie nie dowiedziałem.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-12 07:04

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

drogi Alecu, nie spotkałam się nigdy z terminem emotional hard core, tak więc dziękuję za oświecenie


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-12 15:58

A ja? Dostane jakieś info od was czy nie mam na co liczyć i zmuszony będe posilić sie google?


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-13 13:00

[quote:190f59a934="Selene69"]Jeśli jesteś takim wybitnym znawca emotional hard core, to podziel sie z nami swoją rozległą wiedzą....[/quote:190f59a934]No własnie :roll: :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-14 12:43

Kostuszku to jest po prostu Scremo :) tak jak Growl i Trash, to to jest Scremo.... cos miedzy Rockiem a Metalem :) godna podziwu muzyka, ale o TH sie nie wypowiadam. Polecam ci kazda z ich plyt, bo wszystkie sa roznorodne pod wzgledem artystycznym :) masz dwie moje recenzje, jedna kogos innego.poczytaj to sie dowiesz... :)i nie kloccie sie o bzdury. chociaz zgadzam sie z Alec II Pure :) Emo nie oznacza tylko emocjonalnosci :) ale koniec o tym.


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2007-04-14 13:47

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ludziska, nauczcie się korzystać z zasobów Internetu - jeśli nie od razu z Pana Wielkie G, to choć z: http://pl.wikipedia.org/wiki/Screamo

Pozdrawiam :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-26 14:59

jak dla mnie mcr to kolejny przesłodzony zespolik z mtv2, aczkolwiek kiedyś wpadło mi w ucho demolition lovers z poprzedniej płyty( three chears for sweet revange czy jakoś tak), gatunek- alternatywny rock nowej ery,czyli ubogość dzwięków podszyta ładniutkimi wokalistami.


"Ostrożnie stawiaj kroki Bo w sobie masz swój Hades I w sobie cień głęboki I bezład razem z ładem" J.Kaczmarski


Wysłany: 2007-11-04 14:39

nie ma co narzekać emo to kolejny styl ''wyprodukowany'' na potrzeby MTv nie ma co sie kierować przypisywanymi gatunkami pod zespoł bo mozna sie niezle przejechac ostanio Circle Takes The Square a to podobno jakas pochodna emo:D


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło