Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Heaven And Hell na trasie!. Strona: 1

Heaven And Hell na trasie! Wysłany: 2007-03-16 11:56

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

No i zaczeło się, trasa ruszyła 11 marca. Gdy przeczytałem że supportem jest na trasie po USA, Megadeth zdecydowałem kupić bilet na koncert w Katowicach. Dlatego pełen nadziei będe czekał na wiadomość, kto zagra na europejskiej trasie przed tymi wybitnymi muzykami. :D
Będe uważnie śledzić co dzieje się na trasie i co zaprezentują.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-16 14:32

Poza Megaśmiercią w stanach też koncertują z nimi chłopaki z Machine Head, wiadomo, że nie ma co liczyć na obie te kapele jako support u nas, ale jak będzie Megadeth to też się pewnie wybiorę.

Fafał informuj na bieżąco :wink: :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-16 14:38

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

spokojna twoja rozczochrana;] jak tylko się pojawi jaka wiadomość co bedzie supportem w polsce to napewno napisze. Chodź jak piszesz że Machin Head to ja bym sie tam wcale nie obraził jak by oni przyjechali, chodź po tym co słyszałem jaka nowa płyta ma być Megadeth, to serducho mi gada żeby mustein do nas zwitał znów :D:D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-19 10:06

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Kolejną gwiazdą która koncertuje z Heaven And Hell jest zespół [b:f298fb70e8]DOWN[/b:f298fb70e8]. Miejmy nadzieje, że bedą grac i u nas. Może chodx troche zrewanżowali by się nam za odwołany koncert Pantery w 2001 roku, który miał sie odbyc wraz ze Slayerem w katowickim spodku. Dlaczego? Gdyż jak fani zespołu Down wiedzą,że w tej kapeli gra 1/2 Pantery, czyli Phil Anselmo i Rex Brown ;] będźmy dobrej myśli.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło