Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

MACHINE HEAD. Strona: 1

Artykuł: MACHINE HEAD

MACHINE HEAD Wysłany: 2007-03-14 00:26

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

niechciałem zakładac osobnego tematu napisze to tu
Jeśli chcecie posłuchać ekstremalnego metalu to musicie mieć nową płyte machine head jest poprostu niesamowita MOC MELODIA MOC MELODIA CZAD CIężAR magiaaaaaaaaa skala płyty od 1-10 to 10+


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-14 00:48

Hmm, no nie wiem, jakoś sceptycznie podchodzę do nowego MH, dla mnie liczą się głównie Burn My Eyes i The more thing change. Ale to może dlatego, że Logana Madera bardzo lubię. Swoją drogą żałuję, że tylko na pierwszej płycie bębnił Kontos, też miał klasę.
Ogólnie to zakończyłem znajomość tej kapeli po Superchargerze, dla mnie nie był on już taki...ambity, choć to chyba złe słowo. W każdym razie stracił coś w swej grze, nie mieli już takiego pazura, że się tak wyrażę i po prostu obawiałem się kolejnych krążków.
Ale Burning Red też wymiata.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-14 01:01

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

zet gadam ci cos niesamowitego płyta pierwsza klasa dawno tak dobrej płyty niesłyszałem !!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-14 01:12

Noo, skoro tak zachwalasz, to się chyba wokół niej zakręcę. Tylko zaintrygowało mnie stwierdzenie: ekstremalny metal, co konkretnie przez to rozumiesz.

Było nie było już szukam w osiołku :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-14 01:19

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

ekstremalne brzmienia są kupe pisków tzreszczeń a do tego gdzieniegdzie piekielna szybkosć


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-14 01:26

No i git, to jak za dobrych starych czasów :twisted:

Właśnie "wracam" z ich oficjalnej stronki, w stanach to mają ale dobrze. Na trasie Heaven and Hell, nie dość że będą mogli zobaczyć Iommiego i Geezera w tak jakby Sabbathach : - p, to jeszcze MEGADETH i właśnie Machine Head. Kur.. dlaczego nie w Europie :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-14 01:31

Mam The Blackening od jakiegos czasu ale tak sobie lezy i czeka na swoja kolej;]. skoro powiadasz, ze taka swietna to wezme sie moze wreszcie za nia;]
a co do samej kapeli... zaiste energia swietna


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-03-14 10:04

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:88a7bda921="zet"]No i git, to jak za dobrych starych czasów :twisted:

Właśnie "wracam" z ich oficjalnej stronki, w stanach to mają ale dobrze. Na trasie Heaven and Hell, nie dość że będą mogli zobaczyć Iommiego i Geezera w tak jakby Sabbathach : - p, to jeszcze MEGADETH i właśnie Machine Head. Kur.. dlaczego nie w Europie :twisted:[/quote:88a7bda921]poleku zet jeszcze niewiadomo co wymyslą na mystic festival może akurat zaproszą machine head lub megaderh Ja wczoraj ściagłem najnowszy utwór megadeth i powiem szczerze jestem mile zaskoczony jeśli tak ma wyglądac płyta to bedzie sie dział juz słyszałem 3 kawałki i każdy z nich jest fenomenalny Wiec badźmy dobrej mysli;] Teraz poluje na nowy testament :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-14 15:38

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Co masz dokładnie Fafale na myśli pisząc "nowy Testament"? :> czyżby ruszyli dupska do nagrywania nowego materiału?


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-14 16:00

No wiec Panie i Panowie... Fafał ma racje. The Blackening jest świetna. Jak na Machine Head album bardzo thrashowy. Czasami kojarzy mi się z Trivium.
No i kawałki są raczej długie - tak bardziej ambitnie podeszli do tematu. Musze przyznać, że to ambitne podejście wyszło im genialnie. Po prostu maja klasę chłopaki


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-03-14 16:26

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:a1352dd884="margott"]Co masz dokładnie Fafale na myśli pisząc "nowy Testament"? :> czyżby ruszyli dupska do nagrywania nowego materiału?[/quote:a1352dd884]
już dawno ruszyli dupska i niedługo bede miał ich płyte :twisted:
[quote:a1352dd884="horseman"]No wiec Panie i Panowie... Fafał ma racje. The Blackening jest świetna. Jak na Machine Head album bardzo thrashowy. Czasami kojarzy mi się z Trivium.
No i kawałki są raczej długie - tak bardziej ambitnie podeszli do tematu. Musze przyznać, że to ambitne podejście wyszło im genialnie. Po prostu maja klasę chłopaki[/quote:a1352dd884]
a niemówiłem płyta jest fenomenalna i jak dowalą thrashem to aż włosy dęba stają bardzo podba mi sie w tych kawałkach 10 minutowych różnorodnoś gdzie zmiana tempa jest praktycznie co 2 min co obrazuje schemat thrashu. Gary porządnie mocno grają ogólnie zresztą sekcja jest fenomenalna Ale nieda sie ukryc że Robert Flynn zrobił kawał zajebistej muzy


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-14 20:58

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Fafał pożycz :] wiesz gdzie mnie szukać :P


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-14 23:36

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:82e8c1616a="margott"]Fafał pożycz :] wiesz gdzie mnie szukać :P[/quote:82e8c1616a]
hahahahahhaa fafał pozycz no takie mam zasrane życie, 3/4 piekar lata do mnie po muzyke. Fafał masz to fafał ma tamto fafał ma wszystko. Co ja bożek jestem hehehe :twisted: tylko sie pojawie w knajpie to zaraz fafał a możesz mi przynieśc a tralalalala dzis sie najebałem i w dupie to mam pararararara Jak przesłucham do porzatku to se weźnieta


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-15 08:25

margott (Bicz)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

mi tam się nie spieszy kruszynko nie wiem czy sabina nie będzie reflektowała na dimmu bo już jej naskarżyłam że masz :D


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-10 22:36

O K7, witam na forum :wink:

Jeśliby mięli wpaść jak mówisz, na jeden z tych festiwali, to zajebiście by się stało, bo zamierzam być na obu :P

[quote:cd7506935f="Fafał"]Teraz poluje na nowy testament :P [/quote:cd7506935f]
Chodzi Ci o taką książkę :P :wink:

No, w końcu przesłuchałem The Blackening, i co tu dużo mówić, Horseman, Fafał, muszę Wam panowie przyznać rację> Album jest naprawdę dobry i godny miana szlachetnego starego Machine Head :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-10 22:46

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:f0bb387cd2="zet"]

No, w końcu przesłuchałem The Blackening, i co tu dużo mówić, Horseman, Fafał, muszę Wam panowie przyznać rację> Album jest naprawdę dobry i godny miana szlachetnego starego Machine Head :twisted:[/quote:f0bb387cd2]
słuchaj fafała a daleko zajdziesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: heheheheheehhehehe


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-04-15 23:07

[quote:a46e350e4d="FAFAL"]słuchaj fafała a daleko zajdziesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: heheheheheehhehehe[/quote:a46e350e4d]Wg, moich pomiarów...ta odległosc kończy sie w żabce tuz za rogiem :wink: :twisted:

Swoją drogą, Machinahed wydała ostatnio coś fajowego czy nie ma na co liczyc :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-16 05:17

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

kostuch oczywiście że wydali, album jest świetny w mojej ocenie na 10 możliwych punktów dostał by 9. Polecam goraco


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-04-16 23:08

[quote:b57724b3fa="FAFAL"]kostuch oczywiście że wydali, album jest świetny[/quote:b57724b3fa]No oki...spoko, ale dalej nie wiem co to za album, który tak bardzo Ci sie podoba. Może tak podasz łaskawie jego tytuł :wink: :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-17 05:08

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:4598df3ab3="zet"]

No, w końcu przesłuchałem The Blackening, i co tu dużo mówić, Horseman, Fafał, muszę Wam panowie przyznać rację> Album jest naprawdę dobry i godny miana szlachetnego starego Machine Head :twisted:[/quote:4598df3ab3]
Kostuch myslałem że widziałes troszeczke wyżej tą wypowiedź jak byk pisze że album nazywa się "The Blackening.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło