Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

czego se słuchacie?. Strona: 133

Wysłany: 2007-01-09 19:21

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

Hunter - T.E.L.I...


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-01-09 19:37

Przesłuchuję losowo wybrane utwory z dyskografii Deie Lakaien, w niektórych kawałkach wogóle nie mogę znalećś muzyko, ale mają kilka naprawdęciekawych i w jakiś sposób poruszjących utworów.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-01-09 22:08

smith666 (Bicz)
smith666
Posty: 437
ogród_śmierci

a może tak G'N'R :)


Przychodzi zawsze nocą Porywa mnie przez sen To postać jest złych mocy Przerywa piękny sen Bezbronna jestem gdy Próbuje opętać mnie Więc nawet juz nie krzyczę Oddając mocy ciało swe.


Wysłany: 2007-01-09 23:25

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Lynyrd Skynyrd - w winampie cała dyskografia jest wiec niebede wymieniał tytułami co akurat w danej chwili leci :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-10 01:54

HIVE


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-01-10 02:00

Mortiis - Reisene Til Grotter Og Odemake


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-01-10 02:11

Audioslave - Show Me How To Live


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-01-10 02:14

Emotional - Extatic Chill (Soulssesion Mix)


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-01-10 02:17

Cannibal Corpse - Sentenced To Burn


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-01-10 02:20

Jason Tyrello - When Da Sun Is Gone (Short Relaxation Mix)


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-01-10 02:23

Cannibal Corpse - When Death Replaces Life


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-01-10 02:32

Sebastian M.W.- Karens Ballade (Short Relaxation Cut)

W sumie to ciekawe, jak długi okres bez snu wpływa ujemnie na zdolność koncentracji, zachowania równowagi psycho-fizycznej, widzenia, jasnego myślenia... Nawet wykonywane czynności tracą bary, jedzenie smak... A muzyka nadal dociera do uszu, wpada w nie, wciąga w swą opowieść, dociera do serca...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-01-10 03:34

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Brathanki taki dodatek do śniadania, kolacji i obiadu w jednym magiczna 3:40 :lol:


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-10 04:27

Zapętlona playlista w winampie, w której jest "Cierń" Illusion i "Spadam" Comy.

P.S. Morgano, pięknie to ujęłaś. Nic dodać nic ująć.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-01-10 06:11

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Dalej namietnie Lynyrd Skynyrd Tak jakos fajnie mi sie wstało dziś wiec se pozytywnego miusika puściłem Teraz spadam do roboty Narrazie i miłego dnia !!! :)


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-10 08:09

Closterkeller - Smutek spełnionej baśni


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-01-10 08:19

Ojciec Dyrektor - Lista zadań na środę ;D


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-10 09:01

Kiedy organizm jest przemęczony, ciało już odmawia posłuszeństwa, oczy ostro sprzeciwiają się dalszej współpracy, co demonstrują pieczeniem, umysł traci zdolność koncentracji... Myślenie samo się wyłącza, a starają sie je zastąpić obrazy z fazy REN... Jednak gdy człowiek jednak nie śpi, wciąż się martwi... To niesamowita staje się taka zwyczajna czynność, jak położenie się i włączenie delikatnych, a zarazem silnych, trochę psychodelicznych dźwięków, łączące jakąś powtarzalność motywów, w dużej mierze elektronicznych, które jednak wciągają w trans, z melodyką i momentami głębią wokalu... Ciepło, wygoda, komfort - tak wymęczonemu ciału niewiele potrzeba - opuszczenie powiek, poddanie się dźwiękom, otulenie kołderką w ciemności i ulga, którą daje wypoczynek... Uśpienie jakiejkolwiek świadomości, oddalenie od zmartwień i tylko odczuwanie...Rozluźnienie mięśni, spokój, komfort, ciepło i chill out. Można się w tym rozpłynąć...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-01-10 14:00

Morgana, a nie fazy REM? ;]

np. Jak wolnosc to wolnosc - Podolanka mlask

apropo Rzeszutka z Jesus, wczoraj slyszalem kawalek z jego goscinnym udzialem na nowej plycie Cremaster. Miazga.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-01-10 14:25

KabaL (Bicz)
KabaL
Posty: 105
Szczecin/Gorzów Wlkp.

Immortal - Where Dark And light Don't Differ

PS. jestem tu poraz pierwszy, dlatego witam Wszystkich serdecznie :)


"Serve In Heaven Or Rule In Hell"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło