Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Co dalej z System Of A Down?. Strona: 1

Artykuł: Co dalej z System Of A Down?

Co dalej z System Of A Down? Wysłany: 2006-12-30 21:17

Kurczę a ja już czekałem an nowy album Systemów... Co do tych solowych projektów to wiem tyle ze Daron założył Scars On Broadway ale reszta? Ktoś mnie ośweci bo ja jak zwykle niedoinformowany po tym padole łążę? :wink:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-12-30 21:36

dymek (Bicz)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Z tego co mi wiadomo...
Shavo działa też jako Dj Tactic w LA.
Serj razem z Arto Tuncboyaciyanem tworzy projekt Serart.
John co najwyżej występuje gościnnie z różnymi artystami.

Co do System Of A Down, to czytałem o tym, że członkowie chcą od siebie odpocząć już na początku roku. Mam nadzieję, że zawieszenie działalności jej nie zakończy- to byłaby strata.


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-12-30 23:47

Serart będzie się dalej rozwijało? Hmmmm... nie wiedziałem :)

A co do SOAD... jak oni się rozejdą na dobre to ja sobie wszystkie pióra z głowy wyrwe z rozpaczy (ku uciesze niektórych :> ).... NIEEEEEE TO NIE MOŻE SIĘ STAĆ!!!



Wysłany: 2006-12-31 13:10

A teraz pytanie z tematem częściowo tylko powiązane: Jaki jest wasz ulubiony longplay SOAD?



Wysłany: 2006-12-31 13:47

Odpowiedź banalna: wszystkie są ulubione :D



Wysłany: 2006-12-31 16:10

dymek (Bicz)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Według mnie wszystkie są znakomite. Różnią się od siebie, ale nie przestają, i wątpię żeby przestały mi się podobać :D
SOAD rulez!!


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2007-01-01 18:47

No ale po przeczytaniu nowo zamieszczonego artykułu zrodziła mi się w głowie taka myśl... jeśli Panowie się zejdą za parę lat po nagraniu kilku swoich projektów to ciekawe jak zmieni się styl SOAD. Już się zmienił na ostatnich dwóch płytach, a po tylu latach pewnie będzie cieżko ich poznać :) Patrząc chociażby na Serart na którym Serjia prawie nie da sie poznać Pewnie już nie będzie ciężkiego, wbijającego w ziemię grania. Jak sobie przypomne "POGO" na sylwku to aż się chce znowu poskakać :D :D :D



Wysłany: 2007-01-02 12:11

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:c59d2d8007="noone81"][quote:c59d2d8007="Draven"]A teraz pytanie z tematem częściowo tylko powiązane: Jaki jest wasz ulubiony longplay SOAD?[/quote:c59d2d8007]

No oczywiście Toxicity :twisted: Chociaż wszystkie są świetne :D[/quote:c59d2d8007]

Oczywiście! :twisted:
Nie ma się co martwić, nie zażyna się kury znoszącej zlote jaja: chłopaki jeszcze razem zagrają! no i bardzo dobrze!!! :lol:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-01-05 16:51

Wiadomo, ze wsyztskie są super ale mi najbardzIej podobają się "Toxycity" I "Steal This Album". Cały czas nie mogę z siebie i kumpla jak kiedyś w budzie siedzieliśmy na parapecie i darliśmy się "WAR! FUCK THE SYSTEM!!!" Te dziwne spojrzenia znajomych... :lol:

Racja ze pewnie jak zejdą się za parę lat to muza bedzie inna ale pewnie i tak świetna :)
Szkoda ze nie miałem jeszcze okazji posłuchac Serart
A dorwał ktoś z Was "Cool Gardens"? Ja przeczytałem i chociaz na poezji za bardzo się nie znam ani nie przepadam szczególnie to podobało mi się :)


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-01-07 21:01

Trochę przerwy dobrze im zrobi myślę. Oczekiwanie jeszcze bardziej zaostrzy nasz apetyt, a gdy wrócą razem będą jeszcze lepsi ^^



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło