Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

World of Tanks. Strona: 1

World of Tanks Wysłany: 2013-12-11 19:01

Nie wiem czy ktoś gra z Was w tą grę, ale ja siedzę już przy niej 2 lata i nie mogę przestać:P Wiem są lepsze itd. a jednak nie mogę tego nałogu WoT się pozbyć:P
Może jest ktoś kot choć czasem tymi czołgami jeździ i ma jakieś zdanie na temat tej gry?


Każdy człowiek jest odpowiedzialny za swój los


re: dzikikot Wysłany: 2022-12-30 17:13

dzikikot Napisał:
Nie wiem czy ktoś gra z Was w tą grę...


Grywam pod nickiem Mroczny_Tygrys
Jeśli potrzebujesz kogoś na czołgach ciężkich typu VK 168.01 P albo artylerii to daj znać.


Chwytaj Noc, wschód słońca tak szybko nastaje.


. Wysłany: 2023-01-04 12:26

A w WOT Blitz ktoś tu grywa?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


re: CrommCruaich Wysłany: 2023-01-04 17:24

CrommCruaich Napisał:
A w WOT Blitz ktoś tu grywa?


grałem na lumii 950 XL :)
potem skończyli wsparcie dla windows mobile 10 i koniec


Chwytaj Noc, wschód słońca tak szybko nastaje.


Wysłany: 2023-01-04 19:57

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Posty: 2296
Wrocław / Częstochowa

Wow, jacy Wy odważni, grać w grę...

Wikipedia Napisał:
4 kwietnia 2022 roku firma (Wargaming.net – producent gier komputerowych, najbardziej znany z gry MMO World of Tanks, pochodzący z Mińska na Białorusi) poinformowała o zakończeniu, w związku z inwazją Rosji na Ukrainę, wszystkich operacji na terenie Rosji i Białorusi, w tym o zamknięciu biur projektowych w Mińsku i Petersburgu.


a na Abramsach ktoś umi?

Skoro już jakiś temat na DP się ruszył, to zapytam jak tam u Was sytuacja z ewentualnymi powołaniami? Większość moich znajomych z Wrocka ma wykształcenie elektro-telekomunikacyjne, pielęgniarki w ekipie też mamy i niektórzy już podobno dostali wezw... yyy... zaproszenie.

Ja mocno wypadłem z obiegu, nie licząc desantu ze szwedzkiego Saaba na Narvik ponad 10 lat temu, to jestem (czarno)zielony w tych kwestiach, haha. Może ktoś się wypowie?


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


. Wysłany: 2023-03-16 13:18

Parę lat dostałem papier, że w razie wojny naprawiam komputery w bazie logistycznej. Potem mnie z tego wypisali.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


WOT Wysłany: 2023-03-19 23:06

Witajcie. Gierzę w WOTa, tylko człogi niemieckie, chętnie z kimś pojeżdżę w plutonie na bitwach losowych. Co do wojska: jako, że z wykształcenia jestem technikiem elektrykiem, a pracuję jako kierowca samochodu ciężarowego - rok temu dostałem do podpisania"dokument", w którym deklaruję się do pozostania w firmie na obecnym stanowisku. Inaczej mam się zgłosić do WKU... Sprawę przemyślałem dogłębnie, zgłosiłem się na ochotnika do Wojsk Obrony Terytorialnej. Służę jako kierowca - radiotelefonista w kompanii logistycznej, jeżdżę na granicę z Białorusią itp. Ktoś z Was pełni Terytorialną Służbę Wojskową?


“As above, so below, as within, so without, as the universe, so the soul…”


. Wysłany: 2023-03-22 05:29

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Posty: 2296
Wrocław / Częstochowa

Ja pytałem, bo dostałem kat.A w Częstochowie, choć nie wydaje mi się, żebym spełniał ich kryteria na tą kategorię, ale pewnie woleli brać zawodowców, ewentualnie techników niż licealistów i to dlatego. Potem przenieśli mi papiery do Wrocławia, ale jak byłem wybadać sytuację w trakcie studiów, to akurat było przejście na wojsko zawodowe i właściwie to niczego się nie dowiedziałem, przeszkolenia też nie mam.

No i czasami piszę z moją ekipą z Wrocka, taką z którą mieszkałem kilka lat i znamy swoje rodziny nawzajem, że jakby ktoś coś dostał, to żeby powiadomił resztę, bo dla mnie Wrocław-Psie Pole i okolice, to bliżej niesprecyzowany plan B na docelowe miejsce śmierci i właśnie dlatego nim jest. Jak mnie ktoś próbuje na siłę wepchnąć do ekipy, w której nikogo nie znam, to działam i czuję się znacznie gorzej :-/

Co do czołgów, to sam nigdzie nie zajadę, aktualnie nawet zwykłe prawo jazdy B mi wygasło, bo miałem terminowe, zostaje mi rower, żeby np. dojechać do koleżanki, akurat faktycznie pielęgniarki, która rozważała mnie na męża kiedyś, a tylko dwie takie propozycje dostałem w życiu. Druga od Rosjanki, której tata to emerytowany wojskowy, a z którą prywatnie zadeklarowałem przyjaźń i jeśli cokolwiek ruszę, to morale spadnie mi jeszcze bardziej :-/

A co do dogłębnego przemyślenia sprawy, to nie żebym unikał tematu, ale moje treningi wojskowe polegają na kopaniu sobie grobu po prostu . Przy czym jest to trochę łatwiejsze po wyrobieniu sobie niewielkiego grobowego poczucia humoru z tatą. Wczoraj:

Yngwie-Majki: Dobra, to nie ma co przedłużać, widzimy się w święta, pozdrów ciocię i psa.
Tata Majkiego: Pies to tam wiesz, truposzczak na razie, później się ożywi jak ciotka wróci, dobra, to tyle, na razie, cześć.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


site Wysłany: 2024-08-22 11:27

Cześć wszystkim! Jeśli chodzi o temat gier, to trzeba przyznać, że wybór jest ogromny, a każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio miałem okazję nawigować przez różne platformy i muszę powiedzieć, że SlottyWay naprawdę się wyróżnia. Mają ponad 5000 slotów, co gwarantuje, że każdy znajdzie coś ciekawego. Do tego dochodzą zakłady na sport i gry na żywo, które dodają emocji. Rejestracja jest szybka, a system płatności bardzo wygodny. Dla tych, którzy szukają różnorodności i dobrej zabawy, SlottyWay to strzał w dziesiątkę.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło