Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Homoseksualizm. Strona: 6

Wysłany: 2007-06-15 16:34

Zgadzam sie z przedmowca. Jestem w stanie zrozumiec, ze istnieje homoseksualizm. Jestem w stanie zrozumiec, ze mezczyzna/kobieta moze obdazyc uczuciem drugiego/a mezczyzne/kobiete. Jednak kategorycznie sprzeciwiam sie posiadaniu dzieci przez osoby homoseksualne!!! Rozumiem, ze te osoby moga z calego serca pragnac dzieci ale nie mozna miec wszystkiego!!!To troche tak jak z pewnymi chorobami ktora nazucaja pewien styl zycia. Zakazeni hiv-em nie moga odbywac stosunkow bez zabezpieczen, chozy na cukrzyce nie moga obrzerac sie slodyczami i tak dalej...



Wysłany: 2007-06-15 17:06

A jakies sensowne logiczne wytlumaczenie dlaczego nie moga? czy nie moga bo nie i juz :wink: (odpowiedz bo sobie sami nie zrobia nie wchodz w gre :wink: )

------------------
Walls Of Jericho-I Know Hollywood And You Ain't It


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-06-15 17:13

[quote:6131a8425e="Alec-II-Pure"]A jakies sensowne logiczne wytlumaczenie dlaczego nie moga? czy nie moga bo nie i juz :wink: (odpowiedz bo sobie sami nie zrobia nie wchodz w gre :wink: ) [/quote:6131a8425e]

celna uwaga w nawiasie... :lol: :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-16 09:47

Chodzi o to, ze homoseksualistom marzy sie miec prawo do adopcji lub zaplodnien in vitro.Myslalam, ze jest to na tyle logiczne, ze nie trzeba tego tlumaczyc :evil:



Wysłany: 2007-06-16 11:08

No ale dlaczego homosie nie moga adoptowac dzieci albo zapladniac sie in vitro o to mi loto :wink: heteryk moze homos nie wiec pytam czy jest jakies logiczne uzasadnienie tego ze jednemu wolno drugiemu nie wolno :wink:

---------------
Lethargy-She Is In Paradise


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-06-17 10:00

[quote:8704dd4f57="CHMK"]Czy jeśli głaszczę kocura współlokatorki i on czasem śpi w moim łóżku, to jestem gejem? Poproszę o opinię bo już naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć...[/quote:8704dd4f57]

jak Ci zacznie przynosić o poranku śniadania do łóżka...to zacznij się chłopie martwić :lol: czy to nie miłość :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-17 14:26

Ciekawy wykopany artykuł pasujący do tematu. Obszerne fragmenty opublikowanego w 1987 roku artykułu opisującego, jakie działanie musi podjąć ruch gejowski w celu przekonania do siebie społeczeństwa amerykańskiego.

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/plus_minus_070616/plus_minus_a_7.html


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-06-26 11:01

Gratulacje dla Pani Marzenki za ten list, oby sie więcej takich znalazło.

A tymczasem pozostaje nam już tylko czekać kiedy obok znaku:
[img:44c18b94ad]http://dave.25.pl/fotoblog/niedotyczyrowerow.jpg[/img:44c18b94ad]

Pojawi sie jeszcze:
[img:44c18b94ad]http://www.wroclaw.nop.org.pl/menu/pedaly3.GIF[/img:44c18b94ad]

Życie bywa piękne...ale niestety tylko w niektórych miejscach i niestety tylko czasami...


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-06-26 14:23

[quote:c7f9b340b7="Paskievicz"]według mnie kobieta ta na własne życzenie powinna zostać zdjęta z funkcji jaką wykonuje - proste

niech zwolni miejsce dla przyszłych przykładnych nauczycieli :idea:[/quote:c7f9b340b7]Odnośnie pierwszego akapitu: jeśli ta nauczycielka jest nauczycielem dyplomowanym to nie maja prawa jej z powodu tego listu zwolnić. Moze to zrobić ona sama dobrowolnie bądź moze zostać [b:c7f9b340b7]zawieszona w obowiązkach[/b:c7f9b340b7] ale tylko wówczas gdy dopósci sie wykroczenia. Nie ma zapisu prawnego od tak zwalniającego nauczyciela z pracy :wink:

W polsce nie brakuje miejsc pracy dla nauczycieli więc nie ma potrzeby by Pani Marzena oddawała komuś innemu miejsce :wink: Poza tym, po jej liscie widac jak bardzo oddanym jest nauczycielem i jak bardzo ceni swoją funkcje, a takich jest wielu i tu za przykład z całą pewnoscią moge podac kadre nauczycielską w szkole mojej mamy. :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-06-26 17:10

[quote:261eaedb1d="CHMK"]BTW, dlaczego wyczyściłeś pole "zawód" w swoim profilu? Wstydzisz się swojego zawodu?[/quote:261eaedb1d]

Ciekawe pytanie :twisted: Może się wywołany do odpowiedzi USTOSUNKUJE do niego :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-26 20:15

[quote:cd544d69f3="Paskievicz"]to nie polskiego języka nauczam więc nie muszę się zbytnio o to martwić, tymbardziej na forum takim jak to[/quote:cd544d69f3]

na KAŻDYM forum w języku polskim powinieneś się o to martwić, bo inaczej wystawiasz świadectwo swojej inteligencji, tudzież jej braku :!:

na dodatek twierdzisz, że jesteś nauczycielem 8O 8O 8O już widzę, jak wchodzisz do klasy, podchodzisz do tablicy i piszesz:

15 GRÓTNIA 2006, TEMAT: RUFNIA POHYŁA.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a na kontraktowego zdajesz? komisja umrze ze śmiechu, jak zobaczy Twoje sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego :twisted:



Wysłany: 2007-06-26 21:29

Kurwa mać, nie wiem jak to się dzieje, że Paskievicz nie będąc u władzy trzyma się na swoim miernym stołku i jeszcze bana nie dostał ! A swoja droga - wez ty kurwa chłopie pisz bez ortografów, bo powoli przestaje rozumieć co piszesz ...


.


Wysłany: 2007-06-26 21:32

[quote:20ecdc7b5d="Paskievicz"]shwei, co ma przestrzeganie zasad pisowni do inteligencji?? toś mnie tym poruszyła ... żądam dowodów[/quote:20ecdc7b5d]

chyba sam sobie odpowiedziałeś w tym momencie .....



Wysłany: 2007-06-26 22:59

[quote:3ce1f488e6="Paskievicz"][quote:3ce1f488e6="SCHWEIGENDE"][quote:3ce1f488e6="Paskievicz"]shwei, co ma przestrzeganie zasad pisowni do inteligencji?? toś mnie tym poruszyła ... żądam dowodów[/quote:3ce1f488e6]

chyba sam sobie odpowiedziałeś w tym momencie .....[/quote:3ce1f488e6]

chyba jednak nie, nie wykręcaj się[/quote:3ce1f488e6]

nie zrozumiałeś 8O czy człowieka, który nie zna WŁASNEGO JĘZYKA OJCZYSTEGO, można nazwać inteligentnym?



Wysłany: 2007-06-27 06:04

Może kolega pYskievicz jest poprostu inteligentnym DYSORTOGRAFEM hahahaa :lol: to teraz takie TRENDY :twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-27 06:33

[quote:6f65b5abe9="Indra"]Schwei, inteligentnej osobie nie trzeba twojego poprzedniego posta tłumaczyć.
Czym wy się tu zajmujecie?[/quote:6f65b5abe9]

Masz rację.



Wysłany: 2007-06-27 08:07

[quote:2017a19d6b="Paskievicz"]reszte wypowiedzi zlewam 8) nie jesteście warci dalszej rozmowy tutaj[/quote:2017a19d6b]

"dooon't gooooo aaawaaaaaayyyyyyyyy ....." :cry: :cry: :cry: :twisted:



Wysłany: 2007-06-27 08:18

Paskievicz, są 4 aspekty ciebie, jak czytam twoje posty:

1.Albo należysz do PiS-u, bo drążysz temat do bólu
2.Albo należysz do LPR, bo robisz masę awantur i zawsze czegoś się przyczepisz
3.Albo jesteś zajebiśće ograniczony, rze robisz masę ortografuf, masz skrajne poglondy, jesteś wólgarny i nietolerancyjny oraz szókasz sobie problemuf
4.Albo jesteś zajebiście inteligentny, robisz to celowo, prowokujesz - tylko kurcze skądmasz tyle pomysłów i że chce ci sie o tym pisać ....


.


Wysłany: 2007-06-27 08:29

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:b62d074ffb="Paskievicz"]

jak to się dzieje, że portal który jawnie wspiera piractwo i homoseksualizm pod szyldem tolerancji jeszcze istnieje :?:

[/quote:b62d074ffb]

No Pasek, teraz się prosisz o bana. Ale twoje sztuczne prowokacje na mnie nie działają " :idea: " :lol: Jak chcesz, to możemy o tym porozmawiać na priwie,a tymczasem wróć i ty i reszta do tematu, bo w końcu podejmę jakieś kroki zaradcze 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-27 08:35

ja się waham pomiędzy opcją 3 a 4 :twisted:

Paskievicz:

- jeśli robisz błędy, bo nie chciało Ci się nauczyć zasad poprawnej pisowni, to jesteś ignorantem
- jeśli masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię, czy inne dys..., to wynikają one głównie z mikrouszkodzeń mózgu

a co do moich poglądów, jak twierdzisz - nacjonalistycznych, to zastanawiam się nad takim fajnym podpisem jak Twój :twisted:

tak jest, Pani Admin, wracamy do tematu "homoseksualizm" :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło