Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 260

Wysłany: 2007-10-30 16:41

Znam typa :?: :twisted:

Type O Negative - Suspended In Dusk - ten kawałek winien być częścią każdej mszy...najlepiej jej początkiem i koncem...wtedy może mniej bym grzeszył niż dotychczas...a może i jeszcze wiecej :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-30 21:22

Wumpscut "War" :twisted: :D jak nie przepadam za electro, tak w tym kawałku się zakochałam :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-10-30 21:31

Soundtrack z "Clive Barker's Undying" - świetna, celtycka, schizowa muzyka w sam raz na jesienny wieczór.



Wysłany: 2007-10-30 22:12

Ano, z gry, z gry... z najlepszego horroru w jaki dane mi było grać :D

A teraz, jeszcze lepszy, OST z Atlantis: The Lost Tales, mistyczny odlot :)



Wysłany: 2007-11-03 10:23

Dzisiaj przede wszystkim słucham DECAPITATED.
Płyty: The Negation, Nihility i Organic Hallucinosis

To m.in. dzięki tym albumom zespół zdobył międzynarodową sławę. Oprócz dwóch innych zespołów był najbardziej znanym polskim bandem poza granicami kraju. Bardziej znany niż u siebie w kraju...

Wracam myślami do jedynego koncertu, na jakim było mi dane być u siebie, w częstochowskiej Utopii. Wtedy glany spadły mi z nóg. Ówcześnie najmłodszy na świece zespół deathmetalowy, zrobił na mnie kolosalne wrażenie. A poszłam z czystej ciekawości, nie znałam twórczości, ale w mieście miał być w końcu koncert zespołu metalowego...

Pech chciał, że dopiero kilka miesięcy temu, "wzięłam sie porządnie" za Decapitated, a od jakiś dwóch miesięcy, wprost ich uwielbiam.

Obiecałam sobie, że muszę pojechać na koncert, jak będą grali w najbliższym czasie na Śląsku.

Wczoraj wszystko runęło...
Szkoda Vitek, że już "nam" nie zagrasz [*]

Jeden z najlepszych metalowych perkusistów odszedł tak niespodziewanie w młodym wieku.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2007-11-04 10:12

Enemite "Wuyuan"... zajebisty dark ritual ambient... po prostu nie mogę się od tego albumu uwolnić :D i nawet nie chcę :twisted:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-11-04 15:40

...Wintersun, może sie powtarzam, ale ten album mnie dosłownie zahipnotyzował... znowu. Genialny kawałek mroźnej muzyki...



Wysłany: 2007-11-04 16:26

[quote:3972e957d0="Decadence"]Enemite "Wuyuan"... zajebisty dark ritual ambient... po prostu nie mogę się od tego albumu uwolnić :D i nawet nie chcę :twisted:[/quote:3972e957d0]

Miałam dokładnie to samo... :twisted:

A u mnie w tej chwili leci Troum - Tjukurrpa ( Part 2: Drones ). Jak sama nazwa wskazuje - drony, drony i jeszcze raz drony... I to kurcze takie, że czuje się je całym ciałem. Brr, całośc ma wręcz narkotyczne właściwości. 8O


I prefer to remain silent


Wysłany: 2007-11-04 16:26

Lacrimosa. ^^Już dawno nie słuchałam, ale to jest właśnie wspaniała muzyka - która za każdym razem potrafy zachwycić od nowa. :)


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-11-04 17:57

[img:c9b489f138]http://c16.wrzuta.pl/wm2411/fd83d4b20025921f472df94e/morgul.jpg[/img:c9b489f138]
Morgul - All Dead Here
naprawde nie tuzinkowy Bleck Metal, nawet ciezko zdefiniowac ale serdzecznie polecam 8)


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-11-04 18:20

my dying bride - the cry of mankid ...

dzwieki cierpienia, tak mistrzowskie i tak przepełnione bólem, że nieuchronnie TO rowniez wdziera sie w twe wnętrze .. słuchaczu ,


o, a właśnie zaczyna się imindain - black water . też boski doom ..



Wysłany: 2007-11-04 18:24

kurr*** ... uwielbiam to uczucie, gdy podczas słuchania utworow / albumow które urzekają, przechodzą takie nieogarnięte dreszcze .. na punkcie ' psychicznych ' dzwieków jestem ' psychiczna ' ... mhr ! ^^



Wysłany: 2007-11-04 20:04

Singiel z nowej płyty Avenged Sevenfold. CZyli świetny hard rock z USA. Polecam całą nową płytkę.

http://www.youtube.com/watch?v=BRs9z8UfQzY


Forever Begins.


Wysłany: 2007-11-04 20:47

Sountrack z "PotC: At World's End" - tego mi trzeba na zakończenie weekendu, powiewu przygody, który rozrusza moją wyobraźnię...



Wysłany: 2007-11-05 19:30

właśnie poleciał mi Nightwish "Ghost Love Score"... ja pie**ole, jaki ten kawałek jest przepiękny :D brak mi słów dosłownie... :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-11-05 21:55

"Ghost Love Score" to chyba jedyny ich kawalek, ktory mi sie podoba



Wysłany: 2007-11-06 08:58

[quote:97e677b80b="Decadence"]właśnie poleciał mi Nightwish "Ghost Love Score"... ja pie**ole, jaki ten kawałek jest przepiękny brak mi słów dosłownie... [/quote:97e677b80b]

...moim zdaniem najlepszy fragment Once :twisted:

PKP nawaliło, na uczelnię dziś nie dojadę, więc czas się odprężyć, zapuszczam Ensiferum - Iron, album ogólnie wolniejszy od poprzedniego, krótszy, ale równie dobry. 3ma klimat :P



Wysłany: 2007-11-06 09:31

to ja się też zrelaksuje :twisted:
Isengard "Hostmorke" :twisted: płyta-legenda jak dla mnie, przynajmniej w tym gatunku :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-11-06 09:33

CISZA KURWA :!:

WSZYSCY LUBUJĄCY SIE W DECAPITATED BACZNOŚĆ :!:

ZMARŁ WITEK (perkusita). Mieli wypadek z ciężarówką przewożącą drewno. Wokalista powoli dochodzi do siebie, natomaist Witka nie udało sie odratowac i zmarł w szpitalu. W wieku 23 lat...niech mi ktoś poda kurwa chusteczke :evil:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-11-06 09:45

[quote:45e66bffa5="KostucH"]CISZA ku**a :!:

WSZYSCY LUBUJĄCY SIE W DECAPITATED BACZNOŚĆ :!:

ZMARŁ WITEK (perkusita). Mieli wypadek z ciężarówką przewożącą drewno. Wokalista powoli dochodzi do siebie, natomaist Witka nie udało sie odratowac i zmarł w szpitalu. W wieku 23 lat...niech mi ktoś poda ku**a chusteczke :evil:[/quote:45e66bffa5]

wiemy już Kostuszku :cry: niestety...


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło