Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 254

Wysłany: 2007-10-07 18:47

W sam raz na ponury, jesienno-niedzielny wieczór -> Ensiferum - Abandoned; przemiła balladka w mroźnych klimatach. :roll:



Wysłany: 2007-10-07 18:52

Ensiferum - Slayer Of Light - mocny dynamiczny utwór tchnący gniewem skandynawskich Bóstw - idealny na wieczór poprzedzający poniedziałek na uczelni...


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-07 19:10 Zmieniony: 2007-10-07 19:11

HIM - Venus Doom. :twisted: :twisted:


Forever Begins.


Wysłany: 2007-10-07 19:48

Slatanic sam jesteś burakiem jeśli w taki sposób mnie obrażasz. Mam kilku przyjaciół wyznania mojżeszowego i od nich zasłyszałem ten tekst, mało tego często goszczę w ich domach, u jednego z nich w Izraelu i często słyszę tam padające takie teksty. Jakbyś nie wiedział Żydzi też posiadają coś takiego jak dystans do siebie i autoironię a jeśli masz jakieś wątpliwości co do mojego moderowania to poskarż się administracji. I nie obrażaj mnie publicznie bo sobie tego nie życzę. Sam reprezentujesz pogląd zacofanego buraka i Polaczka więc zanim kogoś obsmarujesz to dorośnij dziecko i poznaj trochę świata i ludzi.

EDIT : Jakbyś nie zauważył mimo wszystko dodałem iż przepraszam jeśli ktokolwiek poczuł się urażony wiec cóż.... A jeśli masz jeszcze jakieś ale to zapraszam na priv albo do Poznania i możemy porozmawiać w 4 oczy. Ciekawe czy osobiście bez zasłony ekranu też powiedziałbyś mi w twarz że jestem frajerowatym burakiem i zacofanym Polaczkiem? Niesądzę...

EDIT 2,3 i4 : Slatanicu i Nimdraug - tak się obruszyliście moją wypowiedzią a możecie mi wytłumaczyć dlaczego np. Nimdraug ma w profilu Danzig a nie Gdańsk? Ja np nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem, nie podnoszę larum jak ktoś ze mnie żartuje.Czyżbyś Ty moja droga żałowała że Gdańsk już nie jest okupowanym/"wolnym" miastem Danzig? Do tego Slatanicu masz coś do "Polaczków"? Ja wiem, że chodzi Ci o określenie pewnej grupy społecznej ale może też masz jakieś ale do Polaków? Jeśli tak to nie krytykuj mnie za moją uważam dość neutralną i pisaną z przymrużeniem oka wypowiedź.
Jeśli jednak ta wypowiedź obu was a może jeszcze kogoś obraża usunę ją, tylko proszę bez osobistych wycieczek bo jak pisałem nie życzę sobie tego.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-07 20:29

Natural Spirit - "To the Grandsons of Dazhdboh"


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-10-07 22:39 Zmieniony: 2007-10-07 22:42

[color=yellow:4dc58c6c56]Kropka następuje w tym miejscu. Dalsze sprzeczki polecą w eter.

Kłócicie się jak pieprzone przekupki na targu, prawdę mówiąc o nic nie znaczącą rzecz.
Czepiłeś się Slatanicu Żydów, a czemu nie tej pchły na kołnierzu, że niby to posądzenie o niezbyt regularne mycie się, brud i smród.
Może nie zauważyłeś, ale pisane to było raczej ironicznie, a co ważniejsze bez absolutnego zamiaru obrażenia kogokolwiek.
Nie wspominam już o totalnym braku kultury z Twojej strony.
Bez urazy, ale pozwolę sobie przytoczyć słowa kolegi Uvekolarza : "Widzisz kawał drewna w oku brata Twego a chuja we własnych ustach nie zauważasz" czy jakoś tak...

Grzecznie Was kurwa proszę, powróćcie do tematu, bez kłótni...

...i bez wypisywania playlisty z okładek płyt...[/color:4dc58c6c56]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-08 07:56

[quote:37d4ab4772="Ev"]btw. Kostuszek wyluzuj, coś ostatnio nerwowy jesteś i z całym uwielbieniem dla Ciebie ( :wink: ) muszę zgodzić się z Ravenem.[/quote:37d4ab4772]No spoko, ale z ta różnicą, że ja z kolegi publicznmie nie zrobiłem szmaty.

Nie mam nic więcej w tej kwesti dopowiedzenia. Moim zdaniem dyskusja została zakończona. Slataniku, odpóść sobie bo to do niczego nie prowadzić.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-08 08:58

Kostuchu ja z Ciebie też nie zrobiłem szmaty tylko zwróciłem Ci uwagę więc nie nerwuj się z byle gównianego powodu.
Slatanic - jak powiedziałem tak uczyniłem, skoro Cię tak moja wypowiedź razi usunąlem ją. Twoje obelgi natomiast świadczą tylko o Twoim poziomie a raczej jego braku. Koniec tematu, jakiekolwiek wątpliwości proszę tak jak Zet napisał na priv albo osobiście.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-08 10:59

Kolego, ja wszystko zrozumiałem i oto poniżej mój dowód na to ze strony 482:

[quote:1d9ab7f85c="KostucH"]Ok. Czasami w poście w tym temacie dopisywałem dodatkowe kilka słów odnośnie tego co właśnie słucham [b:1d9ab7f85c]i teraz z całą przyjemnością moge to robić teraz w karzdym poście i będzie fajna dyskusja.[/b:1d9ab7f85c][/quote:1d9ab7f85c]

A tamte porównania, które później okazaly sie nie tylko dla mnie obraźliwe były w ogole zbędne. Dalej chcesz mi wmówić, że czegoś nie zrozumiałem?


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-08 12:19

W takim razie ciesze się, że zrozumiałeś. I oby każdy teraz pisał tak jak mówiliśmy to będzie git. A tak żeby się poczepiać to ta Twoje wypowiedź nie pochodzi z 482 strony,sprawdziłem ale nie ważne, ważne że w końcu mam nadzieję wszyscy zrozumieli o co chodzi.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-08 12:26

Dobra ludzie, kończcie już to przedszkole, bo to prowadzi donikąd. Było już wcześniej ustalone, że temat może funkcjonować, pod warunkiem, że wypowiedzi użytkowników nie będą ograniczać się do podania kapeli i utworu. Więc nad czym się jeszcze rozwodzicie?

On topic: w tej chwili leci u mnie coś kompletnie spoza tzw. klimatów, czyli utwór "Sequenzer ( from 70 to 07 )" z najnowszej płyty Klausa Schulze "Kontinuum". Jeżeli ktoś kojarzy muzyke elektroniczną z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, spod znaku Schulzego właśnie czy Tangerine Dream, to będzie wiedział o co chodzi. Słuchany przeze mnie kawałek nawiązuje właśnie do tamtych czasów i znakomicie się go słucha. Ja zresztą ostatnio w ogóle bliżej się zapoznaję z tzw. szkołą berlińską :D ( uprzedzam, artykuł jest po angielsku )


I prefer to remain silent


Wysłany: 2007-10-08 12:40

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=orange:bf6f60020b][b:bf6f60020b]GRRR Pani Admin przywołuje wszystkich do porządku, halo, ktoś to czyta? :wink:

Wszyscy zamknąć buziule i pisać na temat. I mi tu żadnych wyzwisk, to wiadomo do kogo :P Bo przy tym poziomie to Paskievicz świeci przykładem :lol: :lol: :lol:

I proszę nie obrażać moderatorów - jeśli wkurwia cie moderator, zgłoś do administratorowi, jasne? :P[/color:bf6f60020b][/b:bf6f60020b]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-08 13:30

[quote:6e818a8967="minawi"][color=orange:6e818a8967][b:6e818a8967]jeśli wkurwia cie moderator, zgłoś do administratorowi, jasne? :P[/color:6e818a8967][/b:6e818a8967][/quote:6e818a8967]A to obowiązek czy można też własnorecznie :?: :twisted:

On Thorns I Lay - Future Narcotic - Etheral Blue. Jest taki lajtowy rock gotycki ale niesamowicie potrafi trzymac klime i w ogóle wporwadzić taki 'mrokowaty' nastrój. Serdecznie polecam dla ludzi lubujących sie w wieczornym siedzeniu przy świecach itp itd. Trudno mi ocenic pozostałe albumy bo jeszcze nie słyszałem ale jako coś tam dam jeszcze odnośnie tego znać.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-08 13:46

Nenar (Primogen)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:84e903ff4d="minawi"][color=orange:84e903ff4d][b:84e903ff4d]Bo przy tym poziomie to Paskievicz świeci przykładem :lol: :lol: :lol: [/color:84e903ff4d][/b:84e903ff4d][/quote:84e903ff4d]
Nie wiedziałam, że to keidykolwiek usłyszę

A ja non stop
Svann - Pan Cukierjan


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-10-08 13:56

[quote:6586a317e5="Nenar"][quote:6586a317e5="minawi"][color=orange:6586a317e5][b:6586a317e5]Bo przy tym poziomie to Paskievicz świeci przykładem :lol: :lol: :lol: [/color:6586a317e5][/b:6586a317e5][/quote:6586a317e5]
Nie wiedziałam, że to keidykolwiek usłyszę[/quote:6586a317e5]

Powiem Ci, że ja też nie :D

Ten Masked Men - "Blue"
Jak ktoś lubi death'owe przeróbki znanych kawałków (dość kiczowatych w oryginale to polecam panów z Ten Masked Men :twisted: :wink: :lol:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-10-08 14:47

[img:969e9e1c07]http://ec1.images-amazon.com/images/I/411GZ6FM6PL._AA240_.jpg[/img:969e9e1c07]

Tejże płyty przedstawiać chyba nie trzeba? 8)

Klasyka muzyki metalowej w najczystszej postaci...

Immolation - Unholy Cult.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2007-10-08 18:05

Argh... coś mi kasuje profile z kompa xD. Muszę odreagować -> [b:47ab67a958]Amorphis - Perkele (The God of Fire)[/b:47ab67a958]; najcięższy utwór na Eclipse, w głównej mierze growlowany. Bardzo sympatyczny :roll: :twisted:



Wysłany: 2007-10-08 18:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=orange:ab01a43fdb][b:ab01a43fdb]No proszę, jak wszyscy piknie piszą teraz [/color:ab01a43fdb] :mrgreen: [/b:ab01a43fdb]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-08 18:36

Ja bym się czegoś przyczepił ale nie chcę żeby było, że się na pewnych sympatycznych użytkowników uwziąłem więc zostawię Zetowi tę przyjemność.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-08 19:15

To Die For - All Eternity - One More Time. Taki metal gotycki. Na rock za ciężkie a na doom za lekkie więc polecam wszystkim zainteresowanym. Polecam jeszcze ich płyte Wounds Wide Open bo mi osobiscie ich albumy pomiedzy "All..." a "Wounds..." zwyczajnie nie podchodzą ale to pewnie tylko kwestia czasu.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło