Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 253

Wysłany: 2007-10-06 14:55

[quote:fb68258495="zet"]Acha, i prosiłbym Cię bardzo byś nie posądzał mnie o jakieś totalitarne rządy twierdząc, że mówię Wam gdzie pisać macie a gdzie nie, bo to bzdura i nie wiem skądeś ją wytrzasnął.[/color][/quote:fb68258495]Tak, tylko tylko chcesz nam zabrać temat, który nikomu nie szkodzi. Również dobrze mogłeś olac ankiete i od razu posłać go w kosmos. Ale jednak dajesz nam do zrozumienia, że moze...go nie usuniesz. Czy to jest fair Twoim zdaniem? Dobrze, zgadzam sie na zakończenie dyskusji odnośnie tej sprawy bo zaczyna schodzić na zły tor. Moze i ja to swoimi wypowiedziami to powoduje ale po prostu nie podoba mi sie to.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 15:12

Nightwish - Forever yours



Wysłany: 2007-10-06 15:24

Paradise Lost - Believe In Nothing -> dobry album, choć starych paradajów (pamiętanych z czasów Gothic) tu niewiele. Ty niemniej przyjemna (i nieco przygnębiająca) muza, a sam raz na ten ponury, jesienny dzień, spędzany w łóżeczku (jakieś choróbsko się do mnie przyczepiło i odczepić nie może). :roll:



Wysłany: 2007-10-06 18:00

[color=red:ad14cd9264]Kostuchu jeśli chcesz oskarżać Zeta o jakieś jego widzi mi się to przypomnę Ci nieskromnie, że ja też jestem tutaj modem i zanim Zet ogłosił ankietę było to przedmiotem naszej dyskusji, która doprowadziła do tego, że nasze stanowisko jest zgodne. A mianowicie - temat ten jest zwykłym nabijaczem postów a reszta tematów po prostu leży i kwiczy. Może gdyby temat zniknął ożyły by poprzednie tematy i zaczęły powstawać nowe bo bez tego niestety dział robi się martwy, a później są narzekania że na portalu tylko o electro imprezy tylko electro itp. Sam jestem dość radykalnym zwolennikiem nurtu rockowo metalowego, nie jedynym na tym forum zresztą, ale jak tak będziemy robić to niestety nie poprawi sytuacji. Jak już Zet powiedział temat zyskałby i byłby sensowniejszy gdyby posty wyglądały tak jak pewien znany wszystkim post Allanon23. Uprzedzając czyjeś zarzuty, że my jesteśmy modami i my powinniśmy zadbać o nowe tematy odpowiem - ok popracujemy nad kilkoma ale bez waszego drodzy użytkownicy udziału to i tak da nie wiele. Podsumowując tego przydługawego posta - zastanówcie się koleżanki i koledzy czy lepiej troszkę się wysilić nad stworzeniem nowych sensownych tematów i później braniem udziału w rzeczowych dyskusjach czy też dalej pisać posty w schemacie Artysta- Tytuł i narzekać że zły mod Zet robi z siebie dyktatora bo chce zaproponować rozwiązanie rzeczywistego problemu ???[/color:ad14cd9264]


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-06 18:18

Następny :!: Nio dobra kurwa ale w tym waszym forum metalu są dwie strony tematów do których nikt nie zagladał od diabli wiedzą ile czasu :!: Jakiś nikt przez tyle czasu nie wpadł na pomysł bo do nich zajrzeć. Ciekawe dlaczego? Może są już nieistotne i nikt nie ma ich sprawie do powiedzeni? Poczytajcie tam daty kiedy padły oastatnie posty i pomyślcie co z tym zrobić...Jesli sądzisz, że po skasowaniu tego tematu zacznie wiecej ludzi tu zagladac to sie grubo obaj mylicie. Jak tak bardzo wam zależy by usunąć ten temat i żeby jeszcze mniej ludzi zaczęło zagladać do 'metalu' to prosze bardzo kasujcie to jeszcze dziś i nie będziecie mieć wiećej problemu. To, że dla was jest on nic nie znaczącym to nie znaczy, że wszyscy użytkownicy mają sie do waszego widzi-mi-sie dopasować. Pamietajcie, że zrobicie to za plecami uzytkowników, którzy lubią tu zajrzeć. Nie ma tu off-topów ani nic. Ja tu korzystam z tytułów nie znanych mi wykonawców, płyt i utworów. Nie wątpliwe, że inni też ten temat do tego celu wykorzystuja.

Wy tu rządzicie, wy [b:3a60a3c72f]moderujecie[/b:3a60a3c72f], wy sprzątacie.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 18:35

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Type O Negative - October Rust, cała płyta mi dziś idealnie pasuje do humoru i ogólnie do jesieni za oknem... A przy kawałku "Red Water (Christmas Mourning)" to juz w ogóle się rozpływam... :roll:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-06 18:52

[color=red:5e9c058df9]Kostuch przeczytaj wyraźnie to co napisałem JA i wcześniej ZET bo widzę że nie zrozumiałeś ni chuja. Przepraszam za bezpośredniość ale Zet próbował grzecznie i mu nie wyszło. Minawi pisząc zaraz pod Tobą za to zrozumiała - temat zostanie ale niech posty mają inną formułę niż Tytuł- Wykonawca - trzeba dodać coś - wtedy ma to merytoryczną wartość i już nie jest nabijaczem postów. A co do tego, że nikt do starych nie zagląda też napisałem - to stwórzcie nowe sami chyba macie jakieś pomysły? My pomożemy oczywiście z Zetem. GRRRRRRR dajcie mi rumianku i meliski....[/color:5e9c058df9]


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-06 18:56

z cukrem? :wink:

Nightwish - Ever dream. Lubie głos Tarji (?dobrze?). A pozatym to chy chyba łapie jakiegoś doła, bo same takie u mnie ostatnio lecą



Wysłany: 2007-10-06 19:01

[color=yellow:ea4853bd19]No własnie...
Też mi dajcie rumia...rumiank..rumian..rumu mi dajcie, bo jak to czytam to się kurwa pić chce :!:[/color:ea4853bd19]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-06 19:27

Rumu nie mam...wypiłam :P
Mam winko pędzone przez mojego ojczulka..ale to świństwo a nie wino :wink:

Closterkeller - Cisza w moim domu... Jakaś chora wizja zdrady mnie opętała :?



Wysłany: 2007-10-06 19:31

[quote:62fa25231c="rosier"]z cukrem? :wink:
[/quote:62fa25231c]

Nie nie - bez - odchudzam się. Marilyn Manson - Ka Boom Ka Boom - ta niezwykle wyszukana kompozycja metalowa z ciekawym pomieszaniem sampli beatowych kombinacją głosu Marylina i bezsensowną treścią odzwierciedla moje wku...rzenie. Zecie polej tego rumu... mialem odstawić alkohol ale... heh... :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-06 20:08

Widzę Allu, że ostatnia się w soundtrackach lubujesz, muszę przyznać, że nie słuchałem samego OSTa, jedynie podczas projekcji filmu i nie da się ukryć, że ta niepokojąca muza jest wpaniałym dopełniniem obrazu. Aż się chce obejrzeć po raz kolejny :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-06 20:15

A teraz trochę akustycznie - Amorphis - My Kantele (Acoustic Reprise) - mój ulubiony fragment Elegy, nawet wokal Pasiego mi w nim nie przeszkadza. Aż by się chciało przysiąść gdzieś przy ognisku, zagrac to cudo i zaśpiewać... marzenia :twisted: .



Wysłany: 2007-10-06 23:32

Rotting Christ - Genesis


Forever Begins.


Wysłany: 2007-10-07 08:28

Kataxu - "War"....... magia :twisted:


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-10-07 11:42

[b:544b35ecea]Serj Tankian - Empty Walls[/b:544b35ecea], czyli twór promujący Elect The Dead. Jak na razie album zapowiada się ciekawie, czuć tu tchnienie S.O.A.D.-u (dawno już ich nie słuchałem, z 1,5 roku... płyty pokrył niekosmiczny pył i chyba trzeba by je odkurzyć.), głównie w wokalach Serja, ale to mi wystarcza. Lubię wokale Tankiana (samego Tankiana też lubię :P ), człowiek ma niemały talent, raz śpiewa łagodnie i melodyjnie, raz ryczy drapieżnie (ale nie na Empty Walls...), czasami jego wokal nabiera shizowego brzmienia. :roll: Ciekawe jak wykorzysta swój potencjał na ETD. Pożyjemy - zobaczymy...



Wysłany: 2007-10-07 12:21

Empyrium: Songs of Moors and Misty Fields. Idealna muzyka na pochmurne popołudnie. :)


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2007-10-07 15:43

Soundtrack z [b:6e77e1ca05]Rune[/b:6e77e1ca05], kawał dobrej, ambientowej muzy, przywodzącej na myśl mroczne krainy mroźnej północy i podboje prowadzone przez Wikingów. Do lektury [b:6e77e1ca05]Kalevali[/b:6e77e1ca05] jest w sam raz :twisted:



Wysłany: 2007-10-07 17:32

[quote:4c64129ffb="Raven"]Minawi pisząc zaraz pod Tobą za to zrozumiała - temat zostanie ale niech posty mają inną formułę niż Tytuł- Wykonawca - trzeba dodać coś - wtedy ma to merytoryczną wartość i już nie jest nabijaczem postów.[/color][/quote:4c64129ffb]Alez owszem, zrozumiałem. Mozesz publicznie nie robić ze mnie idoty bo taki ma to wydźwięk?

Tak poza tym to dziękuje, przyjąłem wszystko do wiadomosci i nie mam nic więcej póki co do powiedzenia.

Pozdrawiam

M.K.K.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-07 18:38 Zmieniony: 2007-10-08 08:54

Kostuch nie rzucaj się jak wesz po kołnierzu albo [color=red:476547e4a6]Tutaj wycięta wypowiedź, której wydźwięk obrażał niektórych użytkowników [/color:476547e4a6] bo ostatnio zachowujesz się jak małe dziecko przekomarzając się bez sensu albo jak kobieta która ma bardzo trudne dni. Nie robię z Ciebie idioty tylko twierdzisz, że coś rozumiesz a dalej piszesz swoje do znudzenia co pokazuje, że nie bardzo jednak zrozumiałeś. Jak masz ochotę się z kimś pokłócić to nie tutaj, jak chcesz się z kimś pobić wyzwij na pojedynek ale też nie tutaj tylko na priv albo na gg.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło