Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 252

Wysłany: 2007-10-04 23:03

[quote:edf5b24993="zet"]Offtopu :?: a czy rozmawiamy nie na temat :?: czy nie rozmawiamy o "Czego se słuchacie :?:[/quote:edf5b24993]Zdecydowanie nie :twisted:

Zet, profile to za mało. Bo po tym jak ktoś pisze posty można troche odgadnac jaki ktoś ma mniej wiecej charakter. Fakt, że to nie jest kwestia jednego posta, a wręcz większej ilosci. Poza tym jakbyś nie zauważył, ludzie w profilu nie mają wszystkiego napisanego o sobie i reszty dopiero dowiadujemy sie na forum. Myślisz, że ja wypisalem wszystkie zespoły i gatunki muzyki jakich słucham? Otóż nie bo nie jestem w stanie tego zapamietać.

U mnie nowplaying nie działa, a wraz z nim winamp mimo, że zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją podaną na stronie. W dodatku nie działa do tego stopnia, że musialem kompletnie odinstalować winampa bo po każdym utworze wyskakiwał 'error' zawieszajacy działanie programu (tak samo przy włączaniu i wyłaczaniu programu) i obecnie używam wyłacznie media player'a do słuchania.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-05 07:39

Nów - "Milczę, Lecz Wiem Że Przemówię" :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-10-05 07:51

Bran Barr - Ultraigh tri codacht'ruin :twisted:



Wysłany: 2007-10-05 15:13

[quote:1c1e3ae83b="KostucH"](...)
Zet, profile to za mało. Bo po tym jak ktoś pisze posty można troche odgadnac jaki ktoś ma mniej wiecej charakter. Fakt, że to nie jest kwestia jednego posta, a wręcz większej ilosci. Poza tym jakbyś nie zauważył, ludzie w profilu nie mają wszystkiego napisanego o sobie i reszty dopiero dowiadujemy sie na forum. Myślisz, że ja wypisalem wszystkie zespoły i gatunki muzyki jakich słucham? Otóż nie bo nie jestem w stanie tego zapamietać. (...)[/quote:1c1e3ae83b]
[color=yellow:1c1e3ae83b]No, teraz to faktycznie offtop :P

Rozumiem Twoje podejście i przyswajam tezę, że inni mogą takowe mieć. Jednak jeśli chodzi o to poznawanie charakteru, to nie za bardzo można chyba wyczaić co komuś siedzi pod czaszką i osądzać go po napisaniu kilku tytułów, co większość tu robi i co według mnie nie zalicza się do jakiekolwiek konwersacji.

Gdyby wypowiedzi były wystosowane choćby tak jak ta tu powyższa kolegi Allanona, to nie miałbym się absolutnie do czego przyczepić, bo nie klepie na sucho co mu tam w tle leci...
Ale najwyraźniej dla dużego procentu tu się wypowiadających wymienianie kolejnych kapel i kawałków zalicza się do rozmowy. I to mnie właśnie najbardziej boli i z tym chciałbym walczyć. Jak już to pisać coś "o", a nie tylko bezpłciowe "co".
Mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz/zrozumiecie o co mi z zasadzie chodzi.[/color:1c1e3ae83b]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-05 16:05

Można poznać ulubione kawałki innych :) Choc raczej sie zgodze, że to bez większego sensu. I tak wszystkie muzyczne fora się borykają z takimi tematami.

A żeby było na temat, to:

Wednesday 13 - Curse of Me



Wysłany: 2007-10-05 17:14

[quote:116bc5f53f="zet"]
Gdyby wypowiedzi były wystosowane choćby tak jak ta tu powyższa kolegi Allanona, to nie miałbym się absolutnie do czego przyczepić, bo nie klepie na sucho co mu tam w tle leci...
[/quote:116bc5f53f]

hmmm... można zdziałać coś takiego, co widziałem w podobnym temacie na innym forum. Tam wypowiedzi zawierające wyłącznie nazwę zespołu + tytuł utworu są wywalane i nie ma problemu z klepaniem na sucho. :wink:

A u mnie -> Sountrack z Atlantis II - ta muzyka jest natchniona, świetnie wykorzystuje motywy z folku irlandzkiego, chińskiego czy Południowej Ameryki. Poezja dla uszu, gorąco polecam :twisted:



Wysłany: 2007-10-05 17:26

O, a powiem Ci Wild Child, że to ciekawe rozwiązanie jest, więc jeśli wątek pozostanie, to wielce prawdopodobnym jest, ze będę coś w tym stylu robił :P

Dzięki :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-05 18:55

Mi również podoba się takie rozwiązanie - Zecie - mielibyśmy żniwa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-10-05 19:53

...mogę Wam pożyczyć kosę :D

poki co -> Children Of Bodom - Everytime I Die -> bodomowska, dość ciężka balladka, jeden z najlepszych utworów dzieciaków jakie dane mi było słyszeć i najlepszy na Follow The Reaper. :twisted:



Wysłany: 2007-10-05 20:58

[quote:416993becb="zet"][color=yellow:416993becb]Jak już to pisać coś "o", a nie tylko bezpłciowe "co".
Mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz/zrozumiecie o co mi z zasadzie chodzi.[/color:416993becb][/quote:416993becb]Zet, Ty zaprzeczasz samemu sobie i potej wypowiedzi teraz dochodze do wniosku bez sensu napisałem 3-4 posty i pokłóciłem sie z Noone. Trzeba była tak od razu zwrócić uwage, że o wiele ciekawszym ten temat stałby sie gdybyś coś jeszcze dodać do tego co sie właśnie słucha, a Ty co? Od razu na wstępie wytasz sie kto jest za, a kto przeciw usunięciu tego tematu. Zdecyduj sie przyjacielu i określ jasno swoje stanowisko.

Nie chce więcej sie z Tobą dochodzić bo bardzo cenie sobie znajomość z Tobą i nie chce by mi w niej zaszkodziła ta cała dyskusja w tym temacie. Fakt, że przyjźń przyjaźnią, a pogląd poglądem ale nie chce by jedno wpłynęło na drugie :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-05 21:22

[quote:212c6e9c56="KostucH"][quote:212c6e9c56="zet"][color=yellow:212c6e9c56]Jak już to pisać coś "o", a nie tylko bezpłciowe "co".
Mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz/zrozumiecie o co mi z zasadzie chodzi.[/color:212c6e9c56][/quote:212c6e9c56]Zet, Ty zaprzeczasz samemu sobie(...) Trzeba była tak od razu zwrócić uwage, że o wiele ciekawszym ten temat stałby sie gdybyś coś jeszcze dodać do tego co sie właśnie słucha, a Ty co? Od razu na wstępie wytasz sie kto jest za, a kto przeciw usunięciu tego tematu. Zdecyduj sie przyjacielu i określ jasno swoje stanowisko.[/quote:212c6e9c56]

Mój drogi, jak to zaprzeczam ? Od początku twierdzę niezmienni tak samo, otóż celem przypomnienia w tej kwestii:
[quote:212c6e9c56="w pierwszym poście poruszającym ów spór jam"][color=yellow:212c6e9c56]W bardzo znikomym procencie posty, którymi się tu wymieniacie są ROZMOWĄ (a przypomnę, że forum jest do tego by prowadzić konwersację), to raczej donikąd zmierzające przerzucanie się kolejnymi tytułami piosenek, albumów, czy po prostu napisanie nazwy kapeli... bądź również mało konstruktywny opis odgłosów z otaczającego nas środowiska naturalnego.[/color:212c6e9c56]
[/quote:212c6e9c56]
Przeczytaj przyjacielu to proszę Cię bardzo jeszcze raz uważnie i odpowiedz sobie sam na pytanie na co mam się zdecydować i czy jestem niekonsekwentny.

[color=yellow:212c6e9c56]Kwestia zablokowania tematu jest przecież otwarta i pytam co Wy wszyscy o tym sądzicie, bo nie robić tego ot tak, zwłaszcza, że topik jest popularny.
Jednak chcę walczyć z tym, by mimo swojej popularności nie był banałem.[/color:212c6e9c56]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-06 10:08

[quote:44543faab0="zet"][color=yellow:44543faab0]Jak już to pisać coś "o", a nie tylko bezpłciowe "co".
Mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz/zrozumiecie o co mi z zasadzie chodzi.[/color:44543faab0][/quote:44543faab0]

[quote:44543faab0="w pierwszym poście poruszającym ów spór jam"][color=yellow:44543faab0]W bardzo znikomym procencie posty, którymi się tu wymieniacie są ROZMOWĄ (a przypomnę, że forum jest do tego by prowadzić konwersację), to raczej donikąd zmierzające przerzucanie się kolejnymi tytułami piosenek, albumów, czy po prostu napisanie nazwy kapeli... bądź również mało konstruktywny opis odgłosów z otaczającego nas środowiska naturalnego.[/color:44543faab0]
[/quote:44543faab0]Hmmm...niech Ci będzie, że chodzi o to samo ale gdyby tak było to by ta dyskusja tyle nie trwała. Gdybyś w ów pierwszym poscie od razu napisał tak jak cytuje na początku to naprawde by to wszystko troche inaczej wyglądało :wink:

Zet, forum Metal ma 3 strony nie używanych już od x czasu tematów. Czemu tego nie zamkniesz i nie usuniesz? Czemu z tym nie zrobisz porządku? Ok. Czasami w poście w tym temacie dopisywałem dodatkowe kilka słów odnośnie tego co właśnie słucham i teraz z całą przyjemnością moge to robić teraz w karzdym poście i będzie fajna dyskusja. W sumie gdybyś wrócił do początku tego tematu to zoabcz kto zapoczątkował to pisanie "co właśnie leci" :twisted:

Więc jak, dobiliśmy targu? Moge pisząc tu posty zwrócić czasem uwage innym (w szczególnosci tym, którzy podają tytuły z ksieżyca) by coś drapnęli więcej co to jest :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 10:36

[quote:b60af5365b="HANAHHH"]Cradle Of Filth - Nymphetamine[/quote:b60af5365b]Całkem fajna płyta i u mnie jest ona tak pół na pół bo podoba mi sie tylko pierwsza połowa jej zawartosci, heh. W ogóle ciekawe bo jest ona w jakimś stopniu lepsza pod wzgledem brzmienia i niektórych kompozycji od "Damnation And The Day" ale za to w zupełnosci lepsza od swojej poprzedniczki "Thornography" :lol: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 10:47

King Diamond - Give Me Your Soul...Please

najnowsz plyta Kinga naprawde wymiata genialnie mi sie jej slucha i wszystkim polecam :!:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-10-06 10:50

Koleś ma kapitalne wokal no i image :wink: Dawno już go nie słuchałem i w sumie dobrze, że przypomniałeś o nim kolego to nabęde sobie tą nowa płyte (i stare przy okazji) i posłucham :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 12:54

Ja mam ścieżke z 1976. Jak dla mnie bomba, lubie muzyke z filmów grozy. I dochodze do pewnego wniosku, a min, że nie tyle obraz w filmie grozy powoduje, że sie czegoś w nim wystraszymy ile muzyka, która akcentuje dane fragmenty podnosi nam adrenaline. Ktoś jeszcze doszedł do podobnego wniosku?


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 13:04

O tak, Kostuszku, masz absolutną rację. Muzyka pełni bardzo ważną rolę w filmach grozy. A także grach. Akurat słucham OST z Clive Barker's Undying - mrocznej muzy z celtyckimi naleciałościami, ilustrującej najlepszy, moim zdaniem, horror dostępny na PC. Gdyby nie ta muzyka, klimat Undying nie byłby aż tak przenikliwy, hipnotyzujący, namacalny i nie stroszył by tak włosów na głowie. :twisted:



Wysłany: 2007-10-06 13:14

[quote:e7eeb9f4ce="KostucH"]Hmmm...niech Ci będzie, że chodzi o to samo ale gdyby tak było to by ta dyskusja tyle nie trwała. Gdybyś w ów pierwszym poscie od razu napisał tak jak cytuje na początku to naprawde by to wszystko troche inaczej wyglądało :wink: [/quote:e7eeb9f4ce]
KostucH, ale kwintesencja mojej myśli leży właśnie w tym zdaniu z pierwszego postu, tak trudno to pojąć :
[quote:e7eeb9f4ce][color=yellow:e7eeb9f4ce]W bardzo znikomym procencie posty, którymi się tu wymieniacie są ROZMOWĄ (a przypomnę, że forum jest do tego by prowadzić konwersację)[/color:e7eeb9f4ce][/quote:e7eeb9f4ce]
Bo jeśli nie, to chyba zacznę opisywać wszytko by było jasno zrozumiane, ale zdań typu "długopis służy do pisania" wolałbym nie stosować, ale chyba muszę ...
[quote:e7eeb9f4ce="KostucH"]Zet, forum Metal ma 3 strony nie używanych już od x czasu tematów. Czemu tego nie zamkniesz i nie usuniesz? Czemu z tym nie zrobisz porządku? Ok. [/quote:e7eeb9f4ce]
Dwie mój drogi :wink: poza tym, to że są nieodwiedzane nie znaczy, że kiedyś się komuś o nich nie przypomni i nie widzę sensu takowych zamykać.
[quote:e7eeb9f4ce="KostucH"]Więc jak, dobiliśmy targu? Moge pisząc tu posty zwrócić czasem uwage innym (w szczególnosci tym, którzy podają tytuły z ksieżyca) by coś drapnęli więcej co to jest :wink:[/quote:e7eeb9f4ce]
Ja się nie targuję przyjacielu, tylko proszę o rzeczowe argumentu przemawiające za pozostawieniem tematu. Na razie doczekałem się jednago...
Póki co pisz, a jakże! jednak jeśli nie zmieni się forma pojawiających tu wiadomości i będą one klepaniną nic nie znaczących ciągów znaków, to marną widzę przyszłość tego wątku.

Jednak nie ukrywam, że widzę małą poprawę.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-06 13:27

[quote:e6b094b943="zet"]jednak jeśli nie zmieni się forma pojawiających tu wiadomości i będą one klepaniną nic nie znaczących ciągów znaków, to marną widzę przyszłość tego wątku.

Jednak nie ukrywam, że widzę małą poprawę.[/quote:e6b094b943]Przestań mówić nam gdzie winniśmy pisać, a gdzie nie bo Tobie to sie nie podoba. Jakoś wcześniej nikt z modów sie go nie czepiał. Odpósć już. Argument jako poszerzanie swej wiedzy muzycznej winien być dla Ciebie w pełni wystarczajacy. Co, mam jeszcze dopisać, że dzieki niemu lepiej mi rośnie marchewka w ogródku?

Już ja zrobie tak, że będzie lepiej. Umiem robić off-topy to i moge coś naprawić.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-06 14:44

[color=yellow:fa8d92af78]KostusZku chyba nadal się nie rozumiemy i widzę, że ta rozmowa schodzi na złe tory, więc nie będę już zajmował głosu.
Chciałem podyskutować, ale będę po prostu obserwował, a moją decyzję zobaczycie razem z czasem końca ankiety, i tyle.

Acha, i prosiłbym Cię bardzo byś nie posądzał mnie o jakieś totalitarne rządy twierdząc, że mówię Wam gdzie pisać macie a gdzie nie, bo to bzdura i nie wiem skądeś ją wytrzasnął.[/color:fa8d92af78]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło