Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

czego se słuchacie?. Strona: 251

Wysłany: 2007-10-03 23:26

Type O Negative - Dead Again - Dead Again


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-03 23:51

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Nie muszę nic słuchać - w głowię mam "Parasomnię" z koncertu Riverside :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-04 00:27

[quote:57938aee08="Allanon23"]Utworów Kostucha.[/quote:57938aee08]To była reklama.

Tymczasem...

Type O Negative - October Rust - Red Water


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-04 07:41

Ugnelakis su Kulgrinda album "Юalvarinis" :twisted: Fajny folk metal z Litwy :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-10-04 10:36

[b:22f90bb792]Vintersorg - Till Fjalls[/b:22f90bb792] - piękny album, w sam raz na odreagowanie tygodnia. :twisted:

[quote:22f90bb792="Decadence"]Ugnelakis su Kulgrinda album "Юalvarinis" Fajny folk metal z Litwy
[/quote:22f90bb792]

...powiadasz :?: hmm... trzeba spróbować :twisted:



Wysłany: 2007-10-04 15:16

[b:6cdc7771ef]Paradise Lost - Xavier [/b:6cdc7771ef]=> magiczny utwór, uwielbiam go zarówno w oryginale, jak i przeróbce paradajów :twisted:



Wysłany: 2007-10-04 15:27

Forever More - The 69 eyes :)



Wysłany: 2007-10-04 15:40

[color=yellow:45afe9dc2d]Otóż zajmę teraz może stanowisko odnośnie problemu poruszonego przeze mnie w ankiecie.

Nie ukrywam, że od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zablokowania tego wątku.
Uważam, że jest on całkowicie zbędny, kompletnie bezsensowny i absolutnie nic nie wnoszący w oceany naszych egzystencji.

W bardzo znikomym procencie posty, którymi się tu wymieniacie są [b:45afe9dc2d]ROZMOWĄ[/b:45afe9dc2d] (a przypomnę, że forum jest do tego by prowadzić konwersację), to raczej donikąd zmierzające przerzucanie się kolejnymi tytułami piosenek, albumów, czy po prostu napisanie nazwy kapeli... bądź również mało konstruktywny opis odgłosów z otaczającego nas środowiska naturalnego.

Ankieta trwać będzie do końca bieżącego miesiąca. Muszę tu nadmienić, że moja decyzja nie będzie zależeć od jej wyników, to jedynie sugestia.
Otóż decyzja zależeć będzie w dużym stopniu, a może raczej przede wszystkim, od Was, moi drodzy.
Proszę Was bardzo, przekonajcie mnie rzeczowymi argumentami, że temat jest potrzebny.

Znacie już moje stanowisko, wątek jest błahym "nabijaczem postów" i niczego innego według mnie nie wnosi do naszego planetarnego życia.
Rozumiem, że jesteście innego zdania, chciałbym jednak wiedzieć dlaczego i jeśli uda Wam się mnie przekonać i werbalnie konkretnie zmotywować, to się zastanowię czy ten temat oszczędzić.

Proszę Was o zajęcie stanowiska w tej sprawie.[/color:45afe9dc2d]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-04 19:19

[quote:15a1def489="zet"][color=yellow:15a1def489]Proszę Was bardzo, przekonajcie mnie rzeczowymi argumentami, że temat jest potrzebny.[/color:15a1def489][/quote:15a1def489]Mój Przyajcielu, przez ten wątek cały czas poszerzam swoje horyzonty. Ściagam, utwory i płyty. Jedne sie podobają, drugie nie. Ale ten wątek pozwala poznac mi gusta innych i dzięki temu moge potem nawiazac nową znajomosc i wymieć zdanie/poglądy odnośnie muzyki.

Trzymam strone Paska.

Noone, to wasze pie(#) nowplaying roz(#) mi winampa wiec w dupe sobie to wsadźcie. To, że Ty nic w tym wątku odkryc ciekawego w muzyce nie mozesz i nic nie potrafi Ciebie tu zainteresowac to nie znaczy, że plany innych z tym zwiazane mają być przekraślone.

Zet, sam kiedyś w tym wątku pisałeś czego słuchasz i jakoś nie marudziłes wiec coś Ty sie nagle taki nadgorliwy zrobił? Nie przesadzasz? Wyluzuj Przyajcielu.

Tymczasem...

Type O Negative - October Rust - Haunted


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-04 19:57

W 100% popieram Paska. Może to i bzdurny temat, ale dzięki niemu naprawdę można poszerzyć swoje muzyczne horyzonty. Np. dzięki postowi Decadence zwróciłem uwagę na całkiem fajną kapelkę Ugnelakis su Kulgrinda.

Temat powinien pozostać :twisted: Czy komukolwiek on wadzi :?:

... a teraz, wracając do tematu, zapuszczamy Amorphis - [b:5c3f661f59]Elegy[/b:5c3f661f59] :P



Wysłany: 2007-10-04 20:00

[quote:999f4c1559="KostucH"]... przez ten wątek cały czas poszerzam swoje horyzonty. Ściagam, utwory i płyty. Jedne sie podobają, drugie nie. Ale ten wątek pozwala poznac mi gusta innych i dzięki temu moge potem nawiazac nową znajomosc i wymieć zdanie/poglądy odnośnie muzyki.[/quote:999f4c1559]

:arrow: calkowicie sie zgadzam, tymbardziej ze DP stalo sie "portalem" o szerokich horyzontach muzycznych :!:
a nawet dobrze ze jest to taki temat ktory nie zajmuje wiele czasu na pisanie postow, bo czasem i na to brakuje czasu
a chyba z formalnosci nie ma z nim wiekszych problemow technicznych... 8)
tak wiec ja jestem ZA - niech bedzie dalej(bedziemy sobie posty nabijac :lol: )
a tymczasem:

Mgla - Mdlosci And Further Down The Nest :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-10-04 20:09

[quote:2c170a6f1e="noone81"]A teraz możecie sobie mordy o mnie wycierać. Bo tylko to się ostatnio robi na tym forum z ludźmi o oddmiennym zdaniu. I wiecie co? [b:2c170a6f1e]Wisi mi to :P[/b:2c170a6f1e][/quote:2c170a6f1e]

Nie, to nie w moim stylu wycierać o kogoś mordę. Bezsens totalny. Po prostu wyraziłem swoje zdanie na rzeczony temat. I tyle.

[b:2c170a6f1e]Amorphis - Elegy - Cares[/b:2c170a6f1e] :twisted:

... i wracam do lasu :twisted:



Wysłany: 2007-10-04 20:19

Nenar (Primogen)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Co do Nowplaying - oczywiście mozna przez to pokazac czego się słucha, ale z drugiej strony nie każdy używa winampa, a ja nie mam zamiaru schodzic z foobara na rzecz winampa, rozszerzycie horyzonty nowplaying to się nad tym zastanowie

Tymczasem:
Metallica - St. Anger


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-10-04 20:20

[quote:a0edbede54="noone81"]Po pierwsze: nie "wasze nowplaying" bo ani grama z tego nie jest moje i ja z tego nie korzystam :!:

Po drugie: kultury trochę drogi Kostuchu :!:
Mieliśmy tu wypowiadać swoje zdanie a nie zachowywać się jak chamy.

Już dawno przestało mnie dziwić, że co raz mniej "starych" użytkowników odwiedza DP ( :arrow: szczegóły na Przetargu)

No cóż... taka strona, jak tematy w niej zawarte...[/quote:a0edbede54]No to dobra, nie masz nic wspólnego z tym nowplaying. Ale top nie to samo co ten wątek.

A przepraszam czy ja sie zachowuje jak cham? Wasze posty są zwyczajnie egoistyczne wiec jak tu sie nie wk... :!: :?:

To ciekawe Noone w jaki sposób poznajesz nowe kapele na Wikipedi, sama sobie wymyślasz ich nazwy a potem wpisujesz w wyszukiwarke by coś sie o nich dowiedzieć? Taki wniosek tylko wysówam z Twojej wypowiedzi. Przewijają sie tutaj różni ludzie i znają różne kapele, ktorych nazw bym za chiny ludowe nie odgadł. Jesteś wszechwiedzaca? To ciekawe...


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-04 20:41

[quote:ce23101363="noone81"]Tak Kostuchu! Właśnie zachowujesz się jak cham. Przykre to, ale to Twój problem.
Nie będę wdawać się z Tobą w tę bezsensowną kłótnię.
Bo żeby za wyrażenie [b:ce23101363]własnego zdania[/b:ce23101363] baty zebrać...

Dziękuję Ci za Twój aktywny udział w obronie tematu. Dobrze, że decyzja nie należy wyłącznie do Ciebie. A jaka będzie, taką będzie.

A co do wikipedii... Poszukaj w niej definicji "sarkazmu" to może zrozumiesz treść mojego wcześniejszego posta.[/quote:ce23101363]Daj sobie na wstrzymanie dobra? Powiedz wprost, że mnie nie trawisz, żebym sie odpierdolił i cześć pieśni.

[quote:ce23101363="BarTolmai"][size=18:ce23101363]proponuje debate[/size:ce23101363] :D[/quote:ce23101363]Dajcie mi świety spokój...wkurwił mnie ten cały pomysł z wywaleniem tego tematu. Nigdy nikomu nie przeszkadzał i nagle wątpliwosci sto sie znalazło.

Type O Negative - Life Is Killing Me - Suspended In Dusk


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-04 21:27

Type O Negative - Dead Again - Tripping A Blind Man


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-04 21:43

Kuluralnie to już tu chyba się nigdzie nie da porozmawiać

[color=yellow:c865a79c2f]Cóż, pierwszy argument Paska jest bardzo znaczący, nie ukrywam i rację przyznam.
Ale uczepiliście się go wszyscy jakby już nie było innych, i co tu dużo mówić: jeden to za mało, wspominałem o liczbie mnogiej...[/color:c865a79c2f]

[quote:c865a79c2f="KostucH"]Ale ten wątek pozwala poznac mi gusta innych i dzięki temu moge potem nawiazac nową znajomosc i wymieć zdanie/poglądy odnośnie muzyki. [/quote:c865a79c2f]
:arrow: [color=yellow:c865a79c2f]profile użytkowników...

KostucHu, a że tu sam pisałem, cóż, owszem nie przeczę, ale powiedz mi szczerze, kiedy ostatnio tu widziałeś mojego posta. Od czasu kiedy pojąłem jaki ten temat jest głupawy, opuściłem go.
I zastanawiałem się, bo skoro zrobiłem to ja, mogli by i inni, stąd moja ankieta, która myślałem, że wystarczy by ruszyć dyskusję. Myliłem się, więc napisałem wprost o co mi chodzi i chce jedynie poznać Wasze zdanie. [/color:c865a79c2f] [quote:c865a79c2f="Slatanic"]więc skorzystaj ze swojej ''władzy' panie Zet i zamknij temat.. może wymyślisz coś lepszego :?:
[/quote:c865a79c2f] [color=yellow:c865a79c2f]Nie chodzi o zamykanie tematu np. komuś na złość, bo się tu dobrze bawi, nie chodzi też o żadna cholerną władzę.
Pytam tylko, bo skoro, jak już pisałem, ja mam wątpliwości - mogą je mieć i inni. Chcę się tego dowiedzieć.[/color:c865a79c2f]
Co do wymyślania lepszych tematów, to póki co nie muszę tego robić, bo jest jeszcze takowych sporo na tym forum.

[color=yellow:c865a79c2f]No ale najwyraźniej ludzie lubią wypisywać w jednym wątku po raz nie wiadomo który ten sam tytuł. Bo nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę, ale spora część postów ma podobną jeśli nie dokładnie taką samą treść... i do czego to prowadzi :?:

Czasu jeszcze dużo, więc czekam na kolejne niepodważalne punkty potwierdzające jakikolwiek sens tego tematu.[/color:c865a79c2f]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-10-04 21:49

Baroness -"Red Album" . Progresywne granie w sludge'owym sosie.Może się spodobać fanom Kyuss czy też Isis.


Forever Begins.


Wysłany: 2007-10-04 22:26

[quote:ada9e00916="zet"][quote:ada9e00916="KostucH"]Ale ten wątek pozwala poznac mi gusta innych i dzięki temu moge potem nawiazac nową znajomosc i wymieć zdanie/poglądy odnośnie muzyki. [/quote:ada9e00916]
:arrow: [color=yellow:ada9e00916]profile użytkowników...[/color:ada9e00916][/quote:ada9e00916]To moja prywatna sprawa kogo w ten sposób poznałemi i ten Twój odnośnik jest raczej nie na miejscu przyjacielu. Nie na za dużo sobie pozwalasz :?: :wink: Chyba, że nie zrozumiałem znaczenia tego odnośnika wiec wyjasnij prosze. I dziwić sie potem, że zachowuje jak cham. Coś mnie boli i mówie co mi leży.

Zet, jest w pizdu wątków do, których ludzie od pół roku nie zaglądają i sa warte usunięcie a Ty akurat musiałeś uczepić sie tego tematu. Daj już temu spokój bo wiecej szumu jest o ten cały problem a mogłoby go w ogóle nie być. Po co Ci to i na co? Nie decyduj o tym gdzie chcemy rozmawiac/wymieniać sie informacjami bo nie masz takiej mocy. Wątek wiecznie tętni życiem i jest często odwiedzany. Jest on o wiele ciekawszy niż to now palying a chociażby z tej racji, że jest starszy. Usuńcie ten now playing, po co dwa takie same wątki? Łatwiej usunac stary sprawdzony niż nowy nie potrzebny :?:

Zrobilismy już dwie strony off topu, długo to jeszcze potrwa :?: :lol: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-10-04 22:43

[quote:dbd3acfa31="KostucH"][quote:dbd3acfa31="zet"][quote:dbd3acfa31="KostucH"]Ale ten wątek pozwala poznac mi gusta innych i dzięki temu moge potem nawiazac nową znajomosc i wymieć zdanie/poglądy odnośnie muzyki. [/quote:dbd3acfa31]
:arrow: [color=yellow:dbd3acfa31]profile użytkowników...[/color:dbd3acfa31][/quote:dbd3acfa31]To moja prywatna sprawa kogo w ten sposób poznałemi i ten Twój odnośnik jest raczej nie na miejscu przyjacielu. Nie na za dużo sobie pozwalasz :?: :wink: Chyba, że nie zrozumiałem znaczenia tego odnośnika wiec wyjasnij prosze. I dziwić sie potem, że zachowuje jak cham. Coś mnie boli i mówie co mi leży. [/quote:dbd3acfa31]
Mi też coś leży, więc o tym mówię, tu się akurat nie różnimy :wink: widzę problem i pytam czy tylko ja.
Wprost :?: ależ proszę bardzo: z tym odnośnikiem chodziło mi zwyczajnie o to, że tam właśnie możesz poznać gusta muzyczne innych forumowiczów, i że tam właśnie jest na to wyznaczone miejsce, czyż nie :?:

Nowplaing to nie żaden wątek jedynie funkcja (więc co za znaczenie ma "data jej produkcji" ? ) , która prawdę mówiąc doskonale zastępuje ten temat, oczywiście jedynie dla posiadaczy zarówno jej jak i winampa, więc jest, jakby to powiedzieć niekompletna. Ale nie o tym chcę rozmawiać.

Jednak idąc tym tropem (oraz moim poprzednim akapitem)
Co było pierwsze :?: Profile ? czy to forum? więc co tu teraz zamykać/usuwać :?:

[quote:dbd3acfa31="Kostuch"]Zrobilismy już dwie strony off topu, długo to jeszcze potrwa :?: :lol: :twisted: [/quote:dbd3acfa31]
8O :?:
Offtopu :?: a czy rozmawiamy nie na temat :?: czy nie rozmawiamy o "Czego se słuchacie :?:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło