Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Spektr - Cypher. Strona: 1

Artykuł: Spektr - Cypher

Spektr - Cypher Wysłany: 2013-02-19 22:19

Bardzo ciekawa pozycja do gier w klimatach post apo. Np. Neuroshima.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-02-20 19:34

chyba znalazłoby się wiele zastosowań tego klimatu - z pewnością sprawdziłby się na Jasnej Górze jako podkład pod nadejście Antychrysta albo jako ścieżka dźwiękowa do nowej komedii romantycznej:)


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2013-04-16 22:41

Muzka Spektr przywodzi mi na myśl Godard/Spillane Johna Zorna wcisnięte w avant-blackowy garnitur. Zderzenie ambientu, dźwięków z horroru klasy c i przestarzałego darkthronowego blackłupania, a więc gra konwencją, przypomina rozregulowane radio, które co chwila przestawia się na inną częstotliwość. Efekt jest mocno psychodeliczny, ale i humorystyczny, bo widać, że zespół puszcza oko. Jest to naprawdę zajebiste, bo drugiego tak nieszablonowego zespołu, łączącego w jedną formę różne estetyki, nie sposób znaleźć.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2013-04-16 22:42

Muzka Spektr przywodzi mi na myśl Godard/Spillane Johna Zorna wcisnięte w avant-blackowy garnitur. Zderzenie ambientu, dźwięków z horroru klasy c i przestarzałego darkthronowego blackłupania, a więc gra konwencją, przypomina rozregulowane radio, które co chwila przestawia się na inną częstotliwość. Efekt jest mocno psychodeliczny, ale i humorystyczny, bo widać, że zespół puszcza oko. Jest to naprawdę zajebiste, bo drugiego tak nieszablonowego zespołu, łączącego w jedną formę różne estetyki, nie sposób znaleźć.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2013-05-29 22:40

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

muzyka Spektr od początku mnie w pewnym sensie pociągała, trudno o tak chore klimaty, ale Cypher przebija poprzednie wydawnictwa z wyjątkie wcześniejszego utworu Post Fatalism


Czasami warto uciec od zycia...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło