Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kupiłam sobie śliczny klimatyczny ciuch - TYLKO DLA KOBIET. Strona: 2

Wysłany: 2006-08-02 20:48

Lubię bokserki obcisłe. Mój Ryb ma takie i jak go w nich widze to mogłabym wyć :P O, a jak widze faceta w białych gatkach to mnie mdłości biorą...

Ja tez lubię patrzec na babki z ładnym dekoltem, ale to chyba raczej tylko z zazdrości...



Wysłany: 2006-08-02 20:56

mi tam electra się podoba :D a na kobiety w sumie z zazdrości nie patrzę, lubię po prostu patrzeć na to, co piękne :D
a białe...zależy jakie, jakieś fajne białe bokserki mogą być :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-02 21:02

a propos bielizny - mają w tym sklepie coś ładnego?



Wysłany: 2006-08-02 21:02

Ja tam wole szerokie boxy, im szerzej tym lepiej, wiekszy przewiew i zdrowiej :wink: uscisk zle wplywa na [i:49d5df223a]figlarza[/i:49d5df223a], poza tym, zeby nosic obcisle to trzeba miec co pod nimi chowac :wink:

a na wydekoltowane panie tez sobie lubie popatrzec :mrgreen:

-------------------
Chimaira-Down Again


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-02 23:18

Przepraszam, ze pytam ale slabo zorientowany w rozmiarach jestem :wink: czy ta [i:4b0908d718]miseczka a[/i:4b0908d718] to sa takie ze sie ladnie w dloni mieszcza :wink: jesli tak to lubie takie :mrgreen:

hmm nosze boxy znaczy jestem sexi :mrgreen: bosko :wink:
a tak bajdełej -> jak w ogole mozna spac w czymkolwiek, przeciez to nie wygodnie tak i w ogole :mrgreen:


------------------
P.O.D.-Change The World


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-03 01:25

[quote:23fdf99048="Alec-II-Pure"]drogi [b:23fdf99048]Arku[/b:23fdf99048] obcisle boxy maja cos na ksztalt miseczki, wiec jestes niejako w bledzie :wink:[/quote:23fdf99048]Czy jesteś pewien że te "boxy" mają różne - określone jakąś symboliką - odmiany, zależne od rozmiaru tej "miseczki"? byłoby to dla mnie niemałym zaskoczeniem... :wink: btw nie tylko "obcisle boxy" mają "cos na ksztalt miseczki" :)

[quote:23fdf99048="alphar"]ej ja mam miseczke 'a' i jestem z tego powodu jaknajbardziej zadowolona:D!![/quote:23fdf99048]już się w tobie zakochałem...

[quote:23fdf99048="alphar"]a co do boxerek- facet powinien je nosic, bo jak widze faceta, ktory nosi zwykłą bielizne to jakos tak malo sexy mi sie wydaje:P[/quote:23fdf99048]Co to jest "zwykła" bielizna? (tutaj postawiona w konfrontacji z bokserkami) chyba nie widziałaś tej męskiej bielizny zbyt wiele skoro tylko bokserki są sexi :P

[quote:23fdf99048="alphar"]a sama lubie sypiac, mam takie nawet zajebiste rózowe z pink panther i drugie z kubusiem puchatkiem takie niebieskie. no:) misio ma nosek na wysokości... :)[/quote:23fdf99048]A ja mam takie ze słonikiem i akurat mi tak fajnie trąbka pasuje - wiadomo na co - a jak się czasem trąbka podnosi (ale jeszcze nie wiem kiedy i dlaczego tak się dzieje bo mi się nie zrobiło) to taki dźwięk robią łłłrrrrrroooaaaarrr! dżizas Hanka weź no...

a tak btw to lubię dziewczyny w bokserkach, a szczególnie obcisłych (nie muszą być szerokie bo dziewczyny nie muszą uważać na "[i:23fdf99048]figlarza[/i:23fdf99048]" (?) LOL) :)



Wysłany: 2006-08-03 03:24

Alec-II-Pure masz rację, facet w szczególności wygląda zajebiście, gdy wstaje z łóżka i jest nago :D piękny widok, idealny na rozbudzenie(szczególnie, gdy jest to zaskoczeniem, że jest nago :D )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-03 10:23

Heh, Frija, nic dodac nic ująć... 8) 8) 8)



Wysłany: 2006-08-03 11:24

oj nie! stringi są bee :wink: to takie...mało męskie... moim zdaniem. dziwnie to wygląda po prostu.


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-03 11:33

[quote:2acad582a8]Czy jesteś pewien że te "boxy" mają różne - określone jakąś symboliką - odmiany, zależne od rozmiaru tej "miseczki"? byłoby to dla mnie niemałym zaskoczeniem... Wink btw nie tylko "obcisle boxy" mają "cos na ksztalt miseczki" [/quote:2acad582a8]
Nie nie, ja nie mowie, ze one maja jakies odmiany czy rozmiary czy cos, tylko, ze maja cos na ksztalt a to jest roznica :wink:

[quote:2acad582a8]Alec-II-Pure masz rację, facet w szczególności wygląda zajebiście, gdy wstaje z łóżka i jest nago Very Happy piękny widok, idealny na rozbudzenie(szczególnie, gdy jest to zaskoczeniem, że jest nago Very Happy )
[/quote:2acad582a8]

A to zalezy jeszcze jaki facet, bo ja na przyklad to nago to raczej strasze i raczej to nie jest piekny widok :mrgreen:


----------------------
The Mars Volta-Tetragrammaton


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-03 11:37

nie bądź tak ostro nastawiony do swojej osoby :wink: żeby od razu straszyć, bez takich :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-03 11:52

[quote:aaf3225a71="frija"]oj nie! stringi są bee :wink: to takie...mało męskie... moim zdaniem. dziwnie to wygląda po prostu.[/quote:aaf3225a71]

Zgadzam się w 100%. Facet musi być męski, a stringi męskości nie dodają... Mnie poprostu śmieszą...



Wysłany: 2006-08-03 12:10

[quote:c2314d3bed="frija"]nie bądź tak ostro nastawiony do swojej osoby :wink: żeby od razu straszyć, bez takich :wink:[/quote:c2314d3bed]

Alez nie jestem :wink: mam poprostu realistyczne podejscie do siebie :mrgreen: :wink:


-------------------
Flapjack-Ruthless Kick


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-04 18:26

Angariu..jesli bedziesz chciala ja z mila checia wam potowarzysze...moze i moje przyjaciolki sie skusza i cos razem sobie kupimy??
jestem w sumie za klasycznymi gotkami...wiec pewnie koronki wybiore..mam nadzieje ze jakis gorsecik czarny tam bedzie??taki zebym sie zmiescila...


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-08-05 14:59

wlasie wrocilamz nad morza i musze sie pochwalc ze kuplam sobie swietna koronkowa koszulke na naramkach :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-08-05 17:05

ja na imprezy najczesciej chodzilam w czarnopdobnych jeansach (bo one nawet do konca czarne nie sa) i jakiejs bluzeczce. dzisiaj pierwszy raz ubiore sie bardziej klimatycznie :D nie tak do konca, ale zawsze :) nie moge sie doczekac miny mojego mezczyzny :)

[quote:57b241f4c6="SCHWEIGENDE"]tzn. ja też chcę zostać porwana do tego wspaniałego sklepu! coś nie zauważyłam jednego wpisu wcześniej...[/quote:57b241f4c6]

tego...... niech ja sie zjawie w Poznaniu kiedys :twisted: dziewczyniska nie wykupcie tam wszystkiego fajnego do mojego przyjazdu (za jakies pol roku:D)

ps pozdrowka od SCHWEIGENDE :)



Wysłany: 2006-08-05 17:29

jeśli moi znajomi niczego nie wymyślą, to w poniedziałek zjawiam się w poznaniu i mam nadzieję, że zabierzecie mnie do tego sklepu i wypijecie ze mną urodzinowe piwko(lub coś mocniejszego :wink: )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-06 17:23

jejku Frija... szkoda ze w poniedzialek bo ja np. jestem od 8 do 20 w pracy... nie ma to jak pierwszy dzien po urlopie...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-08-06 22:20

będę w środę, po czym w czwartek jadę do phanotma :D więc szykujcie się na picie w środku tygodnia :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-09 01:01

[quote:75c70e16f3="SzmaragdowaNoc"][quote:75c70e16f3="frija"]oj nie! stringi są bee :wink: to takie...mało męskie... moim zdaniem. dziwnie to wygląda po prostu.[/quote:75c70e16f3]

Zgadzam się w 100%. Facet musi być męski, a stringi męskości nie dodają... Mnie poprostu śmieszą...[/quote:75c70e16f3]
Tu się zgodzę, męskie stringi są jakieś takie... gejowe :P :P :P



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło