Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wydarzenia. Strona: last

Wydarzenia Wysłany: 2007-09-26 14:46

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Zauważyłam, że strasznie długi jest ostatnio czas od napisania wydarzenia do opublikowania go. Możeby dodac jakiegoś moderatora do tego działu, bo aktualny chyba ma mało czasu


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-09-27 17:07

Przez chwile zastanawiałam sie nad ripostą... Jakby to ładnie ująć... Odpowiem tak: Z wydarzeniami jest taki "problem", ze powinny mieć one podobą jak nie tę samą formę, powinny wyglądać graficznie tak samo, zawierać możliwie jak najwięcej dodatkowych treści i przede wszystkim być poprawnie wypełnione i dodane. Niestety większą część tej pracy odbębniam za WAS kochani, jako "admin wydarzeniowiec" i czasem zajmie mi to dzionek lub dwa. W "poczekalni" zostawiam zwykle wydarzenia które mają późniejszą datę, także DON'T U WORRY:) Wszystkie są dodane na czas.
A co do dodania kolejnej osoby do tego działu to już to przerabialiśmy i nie zdało to egzaminu, robił się tylko coraz większy bałagan i niestety sporo musiałam poprawiać, co komplikowało i opóźniało mi prace.
Niedługo powinna się pojawić instrukcja, jak powinno wyglądać poprawie dodane wydarzenie. Wlasnie ją opracowywuje. Cierpliwości i proszę przestać byc w gorącej wodzie kompaną:)

Pozdrawiam:)
A.


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-08-16 08:46

A ja mam pytanie, jako, że jestem "nowa" na tym forum :P
Jakie jest kryterium dodawania wydarzenia? W sensie, że jeśli pani X. napisze wydarzenie w skrócie, a pani Y. skopiuje Wikipedię to pani Y. jest lepsza i jej wersję wydarzenia należy dodać? :roll:
Pytam, bo uważam, że to jest lekkie przegięcie i wybitnie zniechęca użyszkodników do dodawania jakichkolwiek wydarzeń.
Pomocne może by było jakbyście odrzucając jedną wersję wydarzenia, a przyjmując inną pisali priva do autora "odrzuconej" co zrobił źle :roll:
Chyba, że po prostu trzeba być panią Y. :P


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-09-04 01:04

Najczesciej piszemy. A wrzucamy po prostu najpełniejsza wersję.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-12-03 15:26

Parę dni temu pierwszy raz pisałam "Wydarzenie" - nie wiem czy może coś źle zrobiłam czy jak, ale wydarzenie jeszcze się nie pojawiło.

A może Trójmiejskie spotkanie DP nie zasługuje na pojawienie się w kalendarzu?
Toż to istna dyskryminacja!


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-24 18:58

Wydarzenie i artykuły muszą być zatwierdzone by się ukazały. Im bardziej pełna informacja tym wieksze ma szanse sie ukazac i tym szybciej.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2015-05-12 12:38 Zmieniony: 2015-05-12 12:46

_ASCII_ (Primogen)
_ASCII_
Posty: 32
-ส็็็็็็-ส็็็็็็-...

Nie znalazłam opcji - zgłoś/usuń/moderuj itd, może warto pomyśleć nad taką opcją (być może powinnam była napisać do autora żeby zmienił swój wpis ale wtedy czas reakcji może być przesadnie długi więc moja sugestia jest taka, żeby administracja miała takie poprawki na uwadze, bo najwyraźniej poprawność wprowadzanych imprez nie jest specjalnie weryfikowana .

http://www.darkplanet.pl/Eleven-Bike-Fest-19578_event.html

Dodałam drugie wydarzenie, z opisem i poprawną datą, powyższe nadaje się do wyrzucenia.
Pozdrawiam.

@edit: tzn. mam nadzieję że się moje wydarzenie dodało, przydał by się alert 'wydarzenie zostało dodane, czeka na akceptację' / itp.


●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬● ...................ǝızpǝzsʍ..ǝıɔ..ızpɐʍoɹdɐz..ɐıuzɐɹqoʎʍ.................... ...........q..nʇʞund..op..ɐ..nʇʞund..z..ǝıɔ ızpɐʍoɹdɐz..ɐʞıboן........... ●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◢◤●◥◣▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło