Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Rebaelliun - Burn The Promised Land. Strona: 1

Artykuł: Rebaelliun - Burn The Promised Land

Rebaelliun - Burn The Promised Land Wysłany: 2014-01-29 10:55

Bardzo dobra płyta, kapitalne solówki, fajne kompozycje, Krisiun mógłby się od nich uczyc. Brzmienie mogłoby być lepsze, ale poza tym to płyta godna szczerego polecenia :))


.


Wysłany: 2014-01-29 14:50

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ej, ale umówmy się, że prześcignąć Krisiun w wyrafinowaniu kompozycji to jakiś wielki wyczyn nie jest. To nie zarzut, w końcu są ludzie od rozrabiania betonu i wykańczania wnętrz, zależy co potrzeba i co kto lubi.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-01-29 16:20

Zajebiste solówki i wielki plus za wokal. Wchodzi bez zapitki i tak być powinno Panie i Panowie!


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2014-01-29 22:40 Zmieniony: 2014-01-29 22:42

miałem przyjemność widzieć na żywo Poznań Dziedziniec Zamkowy 2000 z Vader , Vital Remains ,Pandemia, gwiazdą był Vader ,ale to przede wszystkim Rebaelliun i VR rozwalili Nas , zresztą ówczesny Vader dowalił bardzo konkretnie ,Mega koncert Mega zespół , pieprzona proza życia. R.I.P


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2014-02-07 07:36

Co za proza życia???

A ja wolę "Annihilation", niemniej to była kapela,której intensywności mało kto mógł sprostać.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2014-02-07 15:43

brak sprzedaży i ciągłe wkładanie kasy , słaby kontrakt może to ich zniechęciło ,zabrakło szczęścia może determinacji nie mnie oceniać . Wielki zespół


Kropla drąży skałę


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło